Baťovu rakev nesli Lafata a spol. Se slavným funkcionářem se přišli rozloučit i Pelta nebo Berbr

Projděte se galerii osobností, které se přišly rozloučit s Rudolfem Baťou
Poslední rozloučení s Rudolfem Baťou se konalo ve Strahovském klášteře.
...
Čestné role u rakve dlouholetého funkcionáře se ujali Tomáš Hübschman, David Lafata, Vítězslav Lavička, Zdeněk Grygera a Zdeněk Svoboda
...
Foto: AC Sparta Praha
Milan Kammermayer
17. 8. 2017 14:48
Celá řada nejen fotbalových, ale i hokejových osobností přišla dát poslední sbohem uznávanému rozhodčímu a funkcionáři Rudolfu Baťovi, který zemřel po delší nemoci minulý týden ve věku 89 let. Rakev s ostatky muže, který ještě letos v květnu působil ve službách Sparty, nesly fotbalové osobnosti David Lafata, Zdeněk Grygera nebo kouč Vítězslav Lavička.
 

Právě se děje

před 1 hodinou

TOP 09 povede do voleb Pekarová Adamová, schválil výbor

TOP 09 v rámci koalice Spolu s ODS a KDU-ČSL povede do sněmovních voleb předsedkyně strany Markéta Pekarová Adamová, která bude zároveň v čele společné kandidátky v Praze. Výkonný výbor dnes večer schválil kandidáty pro všechny kraje, informovala strana po skončení jednání. Debata se podle informací ČTK vedla zejména o pražské kandidátce, kde členové výboru prohodili kandidáty na třetím a čtvrtém místě.

Zdroj: ČTK
před 2 hodinami

Summit EU vyzval k propuštění Navalného

Summit EU odsoudil zacházení s ruským opozičníkem Navalným a požaduje jeho okamžité propuštění na svobodu, uvedl šéf Evropské rady Charles Michel.

Zdroj: ČTK
Další zprávy