Baťovu rakev nesli Lafata a spol. Se slavným funkcionářem se přišli rozloučit i Pelta nebo Berbr

Projděte se galerii osobností, které se přišly rozloučit s Rudolfem Baťou
Poslední rozloučení s Rudolfem Baťou se konalo ve Strahovském klášteře.
...
Čestné role u rakve dlouholetého funkcionáře se ujali Tomáš Hübschman, David Lafata, Vítězslav Lavička, Zdeněk Grygera a Zdeněk Svoboda
...
Foto: AC Sparta Praha
Milan Kammermayer
17. 8. 2017 14:48
Celá řada nejen fotbalových, ale i hokejových osobností přišla dát poslední sbohem uznávanému rozhodčímu a funkcionáři Rudolfu Baťovi, který zemřel po delší nemoci minulý týden ve věku 89 let. Rakev s ostatky muže, který ještě letos v květnu působil ve službách Sparty, nesly fotbalové osobnosti David Lafata, Zdeněk Grygera nebo kouč Vítězslav Lavička.
 

Právě se děje

Aktualizováno před 30 minutami

Letadla ze zemí EU mohou od pátku přistávat na všech letištích v Česku

Letadla ze zemí Evropské unie mohou od tohoto pátku přistávat na všech letištích v Česku. Ruší se omezení příletů pouze na letiště v Praze, Brně, Ostravě, Karlových Varech a Pardubicích. V pátek o tom rozhodla vláda jako součást opatření pro uvolnění hranic. Na letištích ale budou zachovány hraniční kontroly, opatření bude platit do konce června.

Vláda s účinností od pátečních 12:00 zrušila omezení pro cestování po zemi do Německa, Rakouska a Maďarska, už od čtvrtka neplatí omezení pro cesty na Slovensko. V letecké dopravě ale zůstávají hraniční kontroly zachovány, kabinet to v usnesení zdůvodnil tím, že při cestování letadly trvá závažná hrozba rozšíření epidemie koronaviru v Česku. Policie by měla kontroly na letištích provádět "flexibilním způsobem přiměřeným aktuální hrozbě v závislosti na vývoji situace", uvádí schválený materiál.

Zdroj: ČTK
Další zprávy