Ohledně Rosického má Sparta tajemnou českou konkurenci, Schicka chtěla i Sampdoria

Luděk Mádl Luděk Mádl
10. 6. 2016 14:15
Agent Pavel Paska, řekl, že Sparta odmítla nabídku Sampdorie Janov na Patrika Schicka. O Tomáše Rosického má vedle Sparty zájem i další český klub
Budoucnost Tomáše Rosického může být ještě velmi zajímaví. Agent Paska naznačil, že v Česku má o něj zájem nejen Sparta
Budoucnost Tomáše Rosického může být ještě velmi zajímaví. Agent Paska naznačil, že v Česku má o něj zájem nejen Sparta | Foto: Milan Kammermayer

Praha - Zájem o útočníka Patrika Schicka v Itálii neklesá, po AS Řím projevila o mladého střelce zájem i Sampdoria Janov. Jenže jak sdělil deníku Aktuálně.cz Pavel Paska, jehož agentura ISM Schicka zastupuje, Sparta tuto nabídku odmítla.

Co je ještě zajímavější, v krátkém rozhovoru Paska naznačil, že v boji o další fotbalové služby Tomáše Rosického nebude Sparta ani na tuzemském fotbalovém kolbišti osamocena.

Paska připustil, že se o Rosického, jemuž vypršela smlouva v Arsenalu, uchází i další český celek. O koho jde, ale nechtěl specifikovat.

Můžeme se tedy jen dohadovat: Je to Plzeň, Slavia nebo snad Mladá Boleslav, kde se na slavná jména (Jarolím, Baroš) opravdu specializují? Nic bližšího už ovšem Pavel Paska odmítl konkretizovat.

Váš klient Patrik Schick už se takřka dostal na Euro, když s národním týmem absolvoval závěrečnou přípravu v Rakousku. Jak to s ním vypadá? Bude po hostování v Bohemians působit na podzim ve Spartě? Podle italských médií o něj projevila zájem i Sampdoria Janov, je to tak?

To můžu potvrdit. Ta nabídka se objevila a Sparta ji odmítla.

Ve hře prý byly tři miliony eur.

K tomu se nebudu vyjadřovat.

O Patrika Schicka má ale zájem i AS Řím. Jak vypadá situace tady?

Tahle jednání pokračují.

Už se nějak vyjasňuje situace kolem další budoucnosti Tomáše Rosického?

Pořád platí, že si s ním sednu po druhém nebo třetím utkání na Euru a rozhodneme se, jakou cestou se vydá dál.

Bude to česká cesta, nebo zahraniční? Probleskly například informace o zájmu z Číny...

Obě možnosti jsou ve hře.

A pokud by volil českou cestu, znamenalo by to automaticky příchod do Sparty? V zákulisí se objevily náznaky, že by zájem o Rosického mohl mít i další český klub. Je to tak?

Může být... Ale nic konkrétnějšího vám teď opravdu říct nemůžu. Jak jsem zmínil, s Tomášem si na to sedneme po druhém nebo třetím utkání na Euru. Víc vám teď už stejně říct nemůžu.

Facebooková stránka autora: Luděk Mádl - Aktuálně.cz

 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

Další zprávy