Žonglovat v kuchyni nebylo nejchytřejší, uznal Limberský. Král zas trefil lustr

Sport Sport
Aktualizováno 20. 3. 2020 11:35
David Limberský a Alex Král se připojili k výzvě, při které uživatelé sociálních sítí žonglují s toaletním papírem. Jejich ekvilibristika ovšem skončila nehodami.

Limberský přitom nožičky s roličkou papíru zvládl bravurně, jenže po poslední z nich napálil toaletní papír směrem do kuchyňské linky. A ozvalo se tříštění nádobí.

"Kopat proti kuchyni kde je na poličkách nádobí a skleničky nebylo úplně nejchytřejší…," uznal ve svém příspěvku na Instagramu sám Limberský, jenž ke svému postu připojil hashtag #Limberskytysihovado. 

Žonglování s toaletním papírem úplně nezvládl ani český záložník Spartaku Moskva Alex Král. Jeho závěrečný kop do roličky zase odnesl lustr. "Nevíte, kde bych si mohl koupit nový?" smál se Král na Instagramu. 

 

Právě se děje

před 29 minutami

Po protestech na Kubě poslalo Rusko do Karibiku humanitární pomoc

Rusko po masivních protestech na Kubě poslalo do karibské země více než 88 tun humanitární pomoci. Dva letouny Antonov An-124 dopravily do země potraviny a zboží pro ochranu obyvatel, včetně milionu roušek. Oznámilo to dnes ruské ministerstvo obrany.

Kvůli koronavirové krizi se na Kubě v poslední době výrazně zhoršila hospodářská situace. To vyvolalo tento měsíc masivní protesty, největší za 30 let.

Další zprávy