Žonglovat v kuchyni nebylo nejchytřejší, uznal Limberský. Král zas trefil lustr

Sport Sport
Aktualizováno 20. 3. 2020 11:35
David Limberský a Alex Král se připojili k výzvě, při které uživatelé sociálních sítí žonglují s toaletním papírem. Jejich ekvilibristika ovšem skončila nehodami.

Limberský přitom nožičky s roličkou papíru zvládl bravurně, jenže po poslední z nich napálil toaletní papír směrem do kuchyňské linky. A ozvalo se tříštění nádobí.

"Kopat proti kuchyni kde je na poličkách nádobí a skleničky nebylo úplně nejchytřejší…," uznal ve svém příspěvku na Instagramu sám Limberský, jenž ke svému postu připojil hashtag #Limberskytysihovado. 

Žonglování s toaletním papírem úplně nezvládl ani český záložník Spartaku Moskva Alex Král. Jeho závěrečný kop do roličky zase odnesl lustr. "Nevíte, kde bych si mohl koupit nový?" smál se Král na Instagramu. 

 

Právě se děje

před 1 hodinou

Výbuch ve městě Ghazní zabil nejméně 26 afghánských vojáků

Nejméně 26 lidí přišlo dnes o život a dalších 17 utrpělo zranění při mohutné explozi ve městě Ghazní, které je správním střediskem stejnojmenné provincie na východě Afghánistánu. Informovaly o tom tiskové agentury citující místní zdroje.

Agentura Ariana news s odvoláním na představitele městské nemocnice napsala, že všichni mrtví i zranění jsou vojáci afghánské armády. Podle prvních informací šlo zřejmě o explozi nálože nastražené v automobilu, který stál u základny ozbrojených sil. Agentura Nová Čína zmínila, že explozi předcházela v místě střelba.

Zdroj: ČTK
před 2 hodinami

Metropolí Eritrey otřáslo šest explozí, možná šlo o rakety z Tigraje

 Eritrejským hlavním městem Asmarou otřáslo v pátek pozdě večer šest explozí. Informovalo o tom americké ministerstvo zahraničí. Příčina ani přesné místo výbuchů zatím nejsou jasné, nicméně na Asmaru už dříve stříleli rakety povstalci ze sousední etiopské oblasti Tigraje, kde proti nim bojuje etipská armáda, poznamenala dnes agentura Reuters.

"V Asmaře nastalo ve 22:13 šest explozí," sdělilo ministerstvo zahraničí Spojených států na Twitteru. Zároveň vyzvalo americké občany, aby měli stále na paměti konflikt, který se odehrává v Tigraji. Tigraj leží na severu Etiopie a je jedním z jejích autonomních států. 

Zdroj: ČTK
Další zprávy