Žonglovat v kuchyni nebylo nejchytřejší, uznal Limberský. Král zas trefil lustr

Sport Sport
Aktualizováno 20. 3. 2020 11:35
David Limberský a Alex Král se připojili k výzvě, při které uživatelé sociálních sítí žonglují s toaletním papírem. Jejich ekvilibristika ovšem skončila nehodami.

Limberský přitom nožičky s roličkou papíru zvládl bravurně, jenže po poslední z nich napálil toaletní papír směrem do kuchyňské linky. A ozvalo se tříštění nádobí.

"Kopat proti kuchyni kde je na poličkách nádobí a skleničky nebylo úplně nejchytřejší…," uznal ve svém příspěvku na Instagramu sám Limberský, jenž ke svému postu připojil hashtag #Limberskytysihovado. 

Žonglování s toaletním papírem úplně nezvládl ani český záložník Spartaku Moskva Alex Král. Jeho závěrečný kop do roličky zase odnesl lustr. "Nevíte, kde bych si mohl koupit nový?" smál se Král na Instagramu. 

 

Právě se děje

před 3 hodinami

Někteří maturanti skládají těžší test z matematiky, není součástí povinné státní zkoušky

Na středních školách se ve středu koná didaktický test pro maturanty, kteří se dobrovolně přihlásili k obtížnější zkoušce z matematiky. Test není součástí povinné státní maturity. Některé vysoké školy k jeho výsledkům ale přihlíží při přijímání ke studiu. Letos se pro něj rozhodlo 3405, tedy zhruba pět procent středoškoláků, kteří skládají maturitu poprvé.

Zkoušku s názvem Matematika+ nedělají maturanti vždy ve své škole, koná se jen ve vybraných. Přibližně tři čtvrtiny přihlášených k testu jsou z gymnázií. Zbytek hlavně z technických středních škol a lyceí.

Zdroj: ČTK
Další zprávy