Na galavečer dorazili fotbalisté i s manželkami a partnerkami. Slávista Škoda své ceny ani neunesl

David Lafata a Milan Škoda se podělili o trofeje pro nejlepší střelce.
Milan Škoda kraloval na ligových trávnících a zároveň se stal největší hvězdou ligového galavečera. Poprvé v kariéře získal cenu nejlepšího hráče ligy, kterou vyhlašují trenéři, kapitáni týmů a novináři.
V této anketě porazil Romana Hubníka z Plzně a Martina Filla z Teplic (na snímku).
Milan Škoda získal také cenu pro nejlepšího hráče vyhlašovanou fanoušky a spolu s Davidem Lafatou trofej pro nejlepšího střelce.
"Až takhle bohatý večer jsem nečekal, ale samozřejmě si toho vážím. Cena ale patří i spoluhráčům, fanouškům a realizačnímu týmu. Největší ocenění je pro mě ale to včerejší, titul," řekl novinářům Škoda, který na jaře vedl Slavii s kapitánskou páskou. "Jednoznačně nejlepší sezona v kariéře," dodal.
Foto: Milan Kammermayer
Sport Milan Kammermayer, Sport
29. 5. 2017 6:15
Podívejte se na galerii z galavečera ePojisteni.cz ligy, na kterém získalo mistrovské mužstvo Slavie nejvíce ocenění. Nejčastěji chodil na pódium Milan Škoda.
 

Právě se děje

před 1 hodinou

TOP 09 povede do voleb Pekarová Adamová, schválil výbor

TOP 09 v rámci koalice Spolu s ODS a KDU-ČSL povede do sněmovních voleb předsedkyně strany Markéta Pekarová Adamová, která bude zároveň v čele společné kandidátky v Praze. Výkonný výbor dnes večer schválil kandidáty pro všechny kraje, informovala strana po skončení jednání. Debata se podle informací ČTK vedla zejména o pražské kandidátce, kde členové výboru prohodili kandidáty na třetím a čtvrtém místě.

Zdroj: ČTK
Další zprávy