Michal Sáček

Plzeň deklasovala Opavu, Komličenko nasázel čtyři góly a Sparta prohrála v Liberci
Česká liga

Ruský kanonýr Komličenko zařídil Mladé Boleslavi výhru 4:2 nad Dynamem. Plzeň doma roznesla Opavu 4:0 a sparťané prohráli v Liberci 1:3.
Nad startem Dočkala v derby visí otazník. Sáček: Lhal bych, kdybych řekl, že nechybí
Česká liga

Bez Dočkala ale Spartě veprostřed hřiště chyběla lepší organizace a jeho start proti Slavii je nejistý.
Sparta otočila zápas v Karviné v druhé půli. Domácí ztratili náskok po vyloučení
Česká liga

Fotbalisté Sparty zvítězili v 15. kole na hřišti Karviné 3:1. Slezané vedli po gólu Budínského, ale tentýž hráč byl už v prvním poločase vyloučen.
Jednadvacítka přišla doma o výhru nad Běloruskem v kvalifikaci na Euro až v nastavení
Reprezentace

Čeští fotbalisté do 21 let nezačali nový kvalifikační cyklus dobře. V utkání kvalifikace proti Bělorusku celý zápas vedli, ale náskok ztratili.
Lafata vystřelil Spartě první ligovou výhru v Boleslavi, Rosický hlavičkoval do tyče
Česká liga

Trenér Andrea Stramaccioni postavil do hry od první minuty jedenáctou posilu Jonathana Biabianyho a ten nacentroval na jediný gól Davidu Lafatovi.
Polské krutosti: Brutální postupový klíč či síla německého fotbalu. Má ale trenér čisté svědomí?
Fotbal

Postupová matematika je jasná, české jednadvacítce nemusí k postupu do semifinále stačit ani dvě vítězství.
V přípravě pod Jarolímem poprvé proti světové špičce. Zvýší si česká reprezentace v Belgii renomé?

Česká fotbalová reprezentace se v Bruselu postaví Belgičanům, tedy v současnosti sedmému týmu žebříčku FIFA.
Sáček se dozvěděl o pozvánce k áčku v autobuse s jednadvacítkou

S reprezentací si záložník Michal Sáček už také poprvé zatrénoval a neminuly ho nováčkovské povinnosti. "Už jsem nosil balony," smál se.
Změna ve fotbalové reprezentaci: Zraněného Baráka nahradí Sáček

Z kádru kvůli drobnému zranění vypadl slávistický záložník Antonín Barák a ve výběru trenéra Karla Jarolíma ho nahradil sparťan Michal Sáček.
Škoda dostal na ligovém galavečeru cenu pro nejlepšího hráče, trenéra vyhrál Šilhavý
Česká liga

Škoda se stal spolu s Lafatou nejlepším střelcem uplynulého ligového ročníku. V anketě nejlepšího hráče porazil kapitán Slavie Hubníka a Filla.
Penalta? Že já raději neskončil, utrousil po derby rozladěný Rada. Byli jsme lepší, dodal
Česká liga

Derby pražských "S" ovlivnila penalta z 91. minuty. Kouč Sparty Petr Rada má obecně na penalty v nastaveném čase svůj názor.
Nováčci mě potěšili a opory z A-týmu na Euro chtějí, libuje si kouč jednadvacítky Lavička
Fotbal

Trenér jednadvacítky Vítězslav Lavička neskrýval spokojenost s předvedenou hrou, širokým výběrem hráčů i nováčky.
Sparta se trápila s koncovkou a v přípravě prohrála s Trenčínem
Česká liga

Fotbalisté Sparty v přípravě podlehli slovenskému mistrovi Trenčínu 1:3. V utkání na Strahově sice byli aktivnějším týmem, ale trápili se s koncovkou.