Kotel Bohemians hecoval své miláčky špekáčky, ale góly nepřišly. Slavia před bojem o LM ztratila

"Hrajte a zahrneme vás špekáčky"
Slavia ve středu nastoupí v Edenu k odvetě play off o postup do Ligy mistrů. Kouč Jaroslav Šilhavý tedy proti Bohemians poslal od první minuty "slabší" sestavu. Od první minuty hrál Halil Altintop nebo ...
... Jaromír Zmrhal, který dokonce navlékl kapitánskou pásku. Celkově provedl kouč sešívaných šest změn oproti zápasu v Nikósii.
Sešívaní byli i v obměněné sestavě velkým favoritem, ale na hřišti byla k vidění vyrovnaná partie. V poločasové přestávce byl výsledek vyrovnaný 0:0.
Ještě před začátkem druhé půle zaházel domácí kotel hřiště papírovými stuhami. S odklízením musel pomoc i brankář Bohemians Tomáš Fryšták.
Sport Sport, Milan Kammermayer
19. 8. 2017 21:24
Podívejte se na snímky z vršovického derby mezi Bohemians a Slavií. V podzimním zápase v Ďolíčku ale gól nepadl. Domácí oslavili remízou parádní vstup do sezony. Naopak Slavia před odvetou v boji o Ligu mistrů ztratila.