Divoké plzeňské osudy: Alkohol za volantem, drogy, i brutální napadení

David Limberský už řidičský průkaz zase má. Kdo bude vozit na tréninky Petra Bolka?
Nejčerstvější plzeňský průšvihář se jmenuje Petr Bolek. Rodák z Ostravy nadýchal na začátku července 2,26 promile alkoholu. Brankář přišel na tři roky o řidičský průkaz a k tomu zaplatí 150 tisíc korun. Rozsudek však není pravomocný, Bolek se ještě může odvolat.
Plzeň přivedla v létě po zranění Matúše Kozáčika k Bolkovi ještě dalšího brankáře Aleše Hrušku. Bývalý brankář Příbrami má také za sebou nepříjemnou zkušenost na českých silnicích. V květnu roku 2013 naboural svůj luxusní McLaren. Nehoda vznikla kvůli nepřiměřené rychlosti a řidič před jízdou nepil alkohol.
David Limberský rovněž zničil luxusní vůz. Bývalý reprezentační obránce však řídil své Bentley v září roku 2015 pod vlivem alkoholu a dokonce se z místa nehody na pražském Smíchově snažil policistům utéct. Od letošního června už Limberský znovu vlastní řidičský průkaz.
Během angažmá v Plzni si pořádný průšvih neodpustil ani Martin Fillo. Současný záložník Teplic na konci roku 2011 udělal pořádnou ostudu ve striptýzovém baru a posilněný alkoholem ještě poničil auta před zmíněným podnikem. Fillo skončil na záchytce.
Foto: ČTK
Sport Sport, jek
15. 8. 2017 15:22
Viktoria Plzeň má a měla ve svém kádru fotbalisty, ke kterým mohou začínající hráči jen těžko vzhlížet.
 

Právě se děje

před 30 minutami

Vrátili jste se z oblasti s koronavirem? Zůstaňte chvíli doma, doporučil Číňanům Peking

Úřady v čínském hlavním městě Pekingu vyzvaly obyvatele města, kteří se vracejí z oblastí zasažených novým typem koronaviru, aby 14 dnů zůstali doma, a zabránili tak šíření nákazy. Informuje o tom agentura Reuters. Podobnou výzvu vydala i obchodní metropole Šanghaj.

Čína zesiluje opatření, aby zamezila šíření viru, kterým se od konce loňského roku v nejlidnatější zemi světa nakazilo více než 800 osob a 26 z nich zemřelo. Uzavřena je desítka měst v centrální provincii Chu-pej, odkud se nákaza šíří a odkud je hlášeno nejvíce případů.

Zdroj: ČTK
Další zprávy