Jak dopadne šlágr v Edenu? Experti věří spíš Slavii, ale Franz fandí Spartě

Jiří Škuba Jiří Škuba
4. 3. 2017 7:24
Deník Aktuálně.cz oslovil pět expertů, aby si tipovali výsledek nedělního ligového šlágru mezi Slavií a Plzní. František Straka, Tomáš Vágner, Petr Vlček, Daniel Šmejkal a Lukáš Došek mají jedno společné - v obou klubech působili, prostředí v Edenu i ve Štruncových sadech velmi dobře znají. Komu přejí vítězství, to se dozvíte v následující grafice.
Miss aerobik 2016: František Straka
Miss aerobik 2016: František Straka | Foto: Tomáš Liška

František Straka

1. Jakým výsledkem utkání podle vás skončí?

Myslím, že vyhraje Slavia, poněvadž se mi její kádr zdá ustálenější. Momentálně z něj vyzařuje větší síla než z plzeňského týmu, alespoň na mě to tak působí. Plzeň má sice velmi zkušený tým, ale druhá věc je ta, že Slavii se vždycky doma proti Západočechům dařilo.

2. Komu budete přát vítězství?

Pevně věřím, že tenhle zápas vyhraje Sparta. (smích)

 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

před 26 minutami

Šéf banky Credit Suisse rezignoval, opakovaně porušil opatření proti koronaviru

Předseda správní rady švýcarské bankovní skupiny Credit Suisse António Horta-Osório kvůli porušení pravidel karantény v době pandemie nemoci covid-19 s okamžitou platností rezignoval. Ve funkci byl devět měsíců. Banka v prohlášení uvedla, že Horta-Osório odešel na základě interního vyšetřování a ve funkci ho nahradí Axel Lehmann.

Credit Suisse minulý měsíc při předběžném vyšetřování zjistila, že Horta-Osório porušil koronavirová pravidla. V červenci se zúčastnil finále tenisového turnaje ve Wimbledonu v době, kdy podle britských nařízení měl být v karanténě. V listopadu pak podle agentury Reuters porušil švýcarská pravidla, když přiletěl do země 28. listopadu a odletěl 1. prosince, ale po příletu měl být deset dní v karanténě.

"Horta-Osório byl sice zodpovědný za novou strategii, jeho krátké působní ale znamená, že reorganizace je pravděpodobně teprve v rané fázi. Ironií je, že Horta byl najat, aby napravil poškozenou pověst Credit Suisse a reorganizoval kulturu riskování v bance," uvedl analytik investiční firmy United First Partners Justin Tang. Dodal, že Credit Suisse se už delší dobu nachází v sekci "poškozené zboží".

Zdroj: ČTK
Další zprávy