Před prázdným Edenem za třemi body. Tak Slavia přehrála Severočechy

Prázdný Eden byl svědkem výhry domácích nad libereckým Slovanem.
Fotbalisté Slavie vyhráli v utkání pátého kola první ligy nad Libercem 1:0.
Obhájce titulu napravil minulou úvodní ztrátu v nové sezoně z Karviné a pojistil si vedení v tabulce.
Liberec počtvrté za sebou nebodoval a zůstal předposlední.
Červenobílí už hráli bez fanoušků v roce 2011, kdy měli uzavřené hlediště na tři zápasy. Před sobotním utkáním se liga naposledy hrála před prázdným stadionem před sedmi lety, kdy za výtržnosti pykala Sparta.
Foto: Milan Kammermayer
Sport Milan Kammermayer, Sport
10. 8. 2019 22:04
Prohlédněte si fotografie ze zápasu 5. kola první fotbalové ligy Slavia - Liberec, v němž v sobotu večer Pražané vyhráli 1:0.
 

Právě se děje

před 1 hodinou

Americký Senát schválil nominaci Barrettové do nejvyššího soudu

Americký Senát hlasy republikánské většiny schválil nominaci Amy Coneyové Barrettové do funkce soudkyně nejvyššího soudu. Informovala o tom agentura Reuters. Je to týden před prezidentskými volbami velký úspěch prezidenta Donalda Trumpa, který ji nominoval. Jeho kandidátka posílí konzervativní většinu v devítičlenném tribunálu v poměru šesti ku třem.

Senátoři hlasovali v pondělí pozdě večer téměř výhradně podle stranické příslušnosti. Pro Coneyovou Barrettovou se jich vyslovilo 52, proti její nominaci bylo 48 členů horní komory amerického Kongresu. Proti hlasovala jediná republikánská zástupkyně - senátorka za stát Maine Susan Collinsová, která už dříve uvedla, že nemá nic proti kvalifikaci navržené kandidátky, ale nemyslí si, že je vhodné hlasovat o jejím schválení před volbami.

Zdroj: ČTK
Další zprávy