Bohemians už nejsou poslední, bodovali proti Boleslavi

4. 11. 2013 20:03
Bohemians už zase nejsou poslední. Klokani v dohrávce 13. kola Gambrinus ligy doma v Ďolíčku remizovali s favorizovanou Mladou Boleslaví 1:1.
Ilustrační foto.
Ilustrační foto. | Foto: Dalibor Sosna

Praha - Bohemians už zase nejsou poslední. Klokani v dohrávce 13. kola Gambrinus ligy doma v Ďolíčku remizovali s favorizovanou Mladou Boleslaví 1:1 a v nabité druhé polovině tabulky poskočili ze šestnáctého na třinácté místo.

Naopak hosté, kteří vedli od druhé minuty po trefě stopera Smejkala, nevyužili možnost posunout se na čtvrté místo tabulky před Slovan Liberec. Plán jim překazila 67. minuta, v níž centrovaný míč domácího rady překvapil celou obranu včetně brankáře Millera.

13. kolo první fotbalové ligy:

Bohemians Praha 1905 - FK Mladá Boleslav 1:1 (0:1)

Branky: 67. Rada - 2. Smejkal. Rozhodčí: Bílek - Pospíšil, Gallo. ŽK: Klavík - Johana, Kúdela. Diváci: 3696.

Bohemians: Berkovec - Kalina, Šmíd, J. Štochl, Šírl (10. Kolář) - Jindřišek - Moravec, Nerad (85. Krch), Rada, Bartek (46. Klavík) - Hora. Trenér: Weber.

M. Boleslav: Miller - Kysela, Smejkal, Johana, Kúdela - Ščuk, Jarolím - Štajner (90. Bořil), Chramosta (67. Zahustel), Štohanzl - Nešpor (85. Jeslínek). Trenér: Minář.

1. Sparta 13 11 2 0 33:7 35
2. Plzeň 13 8 4 1 30:10 28
3. Teplice 13 8 2 3 33:15 26
4. Liberec 13 7 3 3 14:15 24
5. Mladá Boleslav 13 6 5 2 26:13 23
6. Dukla 13 5 5 3 15:11 20