FK Teplice

Teplice zahájily přípravu i s Dramém, zkušení Mareš a Mazuch končí

Fotbalisté Teplic zahájili letní přípravu na novou sezonu i s obráncem Soufianem Dramém, který na Stínadla přijde z Karviné. Po vypršení smlouvy odešli například útočník Jakub Mareš či obránce Ondřej Mazuch. Severočeši o tom informovali na svém webu.

Dramé přichází jako náhrada za stopera Mohameda Tijaniho, jenž se z hostování vrátil do Slavie a obratem přestoupil do Plzně. S šestadvacetiletým Francouzem ještě teplický klub dolaďuje podmínky kontraktu. Dramé v české první lize za Karvinou a Příbram dohromady odehrál 77 zápasů a vstřelil jeden gól.

"Jsme na všem dohodnuti a zbývá pouze lékařská prohlídka, po které podepíšeme smlouvu. Příchod stopera byl pro nás jednoznačnou prioritou po odchodu Mohameda Tijaniho. Věříme, že ho Soufiane dokáže nahradit," řekl teplický sportovní ředitel Štěpán Vachoušek.

K týmu se připojil i krajní záložník Jakub Urbanec, bývalý svěřenec teplického trenéra Jiřího Jarošíka v druholigovém Prostějově. Přípravu se "Skláři" rovněž zahájil slávistický záložník Jakub Křišťan. Ten v minulé sezoně hostoval v druholigové Vlašimi, kterou Severočeši porazili v baráži o účast v nejvyšší soutěži.

Nové kontrakty dostali záložníci Tomáš Kučera a Ngosa Sunzu i brankář Luděk Němeček.