Biatlonisté selhali ve střelbě, v závodě s hromadným startem skončili až ve třetí desítce

Sport ČTK Sport, ČTK
22. 1. 2017 11:44
Biatlonisté v italské Anterselvě absolvovali poslední závod před světovým šampionátem, českým závodníkům "masák" nevyšel.
Ondřej Moravec.
Ondřej Moravec. | Foto: (C) Český biatlon, Petr Slavík

Anterselva - Michal Krčmář, Ondřej Moravec ani Michal Šlesingr neuspěli v závodě s hromadným startem v italské Anterselvě, po nepovedené střelbě se ani jeden z nich nedostal do první dvacítky.

Pro vítězství si díky bezchybné střelbě doběhl Nor Johannes Thingnes Bö, druhý skončil d odstupem 3,7 sekundy Quentin Fillon Maillet z Francie a třetí příčku získal Rus Anton Šipulin.

Moravec doběhl se třemi trestnými okruhy s velkou ztrátou 2:38,8 minuty za vítězem, Šlesingr chyboval na střelnici čtyřikrát a nejlepší Čech v dosavadním průběhu SP Krčmář musel na pět trestných kol.

Suverénní lídr SP Martin Fourcade z Francie chyboval třikrát na střelnici a obsadil pátou pozici, což je jeho druhý nejhorší výsledek v sezoně.

 

Právě se děje

před 20 minutami

Liberty Ostrava pokračuje s omezenou výrobou. Část zaměstnanců zůstane s nižší mzdou doma

Hutní společnost Liberty Ostrava pokračuje v provozu s omezenou výrobou, který zavedla v červenci mimo jiné kvůli vysokým cenám surovin a dovozu oceli ze zemí mimo Evropskou unii. Považuje ho za neférový. Nebude propouštět, ale část zaměstnanců, kteří už vyčerpali dovolenou, zůstane doma se sníženou mzdou. Odbory považují situaci za alarmující, nedávají ji ale za vinu vedení firmy, vnímají to jako evropský problém.

Zdroj: ČTK
Další zprávy