Andrea Sestini Hlaváčková

Česká tenistka a fedcupová reprezentantka. Jejím největším singlovým úspěchem je čtvrté kolo na US Open 2012. Po tomto turnaji se dostala na své dosavadní maximum 58. místo v žebříčku.

Úspěšnější je ve čtyřhře. Spolu s Lucií Hradeckou vyhrály French Open 2011, ve Wimbledonu a na US Open 2012 se dostaly do finále. Na olympiádě v Londýně pak získaly stříbrné medaile, když nakonec nestačily na sestry Williamsovy.

V Riu 2016 jim patřilo čtvrté místo, v boji o bronz podlehly dalšímu českému páru Lucie Šafářová a Barbora Strýcová.

Na okruhu WTA sice nezvítězila v žádném turnaji ve dvouhře, ale má na svém kontě 15 triumfů ve čtyřhře.

Tenistce Sestini Hlaváčkové se narodila dcera Isabella
Tenis

První z českých "tenisových maminek" porodila, Hlaváčkové se narodila dcera Isabella.
Moje dítě nebude vyrůstat na turnajích, ale ještě nekončím, říká těhotná Hlaváčková
Tenis

Tenistka Andrea Sestini Hlaváčková oznámila přerušení kariéry kvůli těhotenství a zatím nemá rozmyšleno, kdy a jestli vůbec se na kurty ještě postaví.
Nejdřív chtěla jen prodat rakety. Teď Hlaváčková pomáhá handicapovaným dětem
Tenis

Česká tenistka Andrea Sestini Hlaváčková se před Vánoci nezabývá jen vlastní přípravou na novou sezonu, ale stará se také o dárky pro fanoušky.
Bez třešničky na dortu. Krejčíková se Siniakovou ve finále Turnaje mistryň prohrály
Tenis

České světové jedničky podlehly ve finále Turnaje mistryň Babosové a Mladenovicové. Třetí velkou trofej ke dvěma grandslamům nepřidaly.
Další velká trofej na dosah. Krejčíková a Siniaková si zahrají v Singapuru finále
Tenis

Světové jedničky Krejčíková a Siniaková porazily v semifinále Turnaje mistryň další české duo Sestini Hlaváčkovou a Strýcovou jasně 6:3 a 6:2.
České páry vlétly do Turnaje mistryň zostra. Jeden z nich bude hrát o titul
Tenis

Andrea Hlaváčková s Barborou Strýcovou vyzvou v semifinále Turnaje mistryň Kateřinu Siniakovou s Barborou Krejčíkovou.
Češky ovládly fenomenální výměnu. Andrea je šermíř a já čumím jak puk, píše Strýcová
Tenis

České Angry Birds postoupily v expresním tempu do semifinále Turnaje mistryň.
Dojde na souboj krajanek. České deblistky jsou na Masters ve stejné polovině pavouka
Tenis

"V Česku je něco ve vzduchu, že tady máme tři páry," smála se legendární Martina Navrátilová při losu v Singapuru.
Holky se nechovají normálně, chtěla jsem skončit. Bára mě zachránila, říká Hlaváčková
Tenis

Opět se to stalo, znovu musela v průběhu sezonu hledat novou parťačku. Andrea Hlaváčková ale tentokrát nešla daleko, sáhla po kamarádce z dětství…
Plzeňské duo je neporazitelné. Hlaváčková se Strýcovou vydřely v Pekingu titul
Tenis

České tenistky nezačaly dobře, prohrály první set a tím druhým srovnávaly na 1:1. V závěrečné supertiebreaku ztrácely dokonce už 2:5, ale nakonec…
Další kanár pro soupeřky. Hlaváčková se Strýcovou došly v Pekingu suverénně do finále
Tenis

Češky si tento týden zajistily místa pro Turnaj mistryň a zároveň se posunuly už na průběžné třetí místo mezi ostatními páry světa.
Rychlý konec pekingské jízdy. Siniaková ve čtvrtfinále na Wozniackou neměla
Tenis

Hlaváčková se Strýcovou září i v Pekingu, znovu postoupily do finále.
Kvitová v Pekingu uhrála proti Gavrilovové tři hry, na asijském turné se jí nedaří
Tenis

Výsledek jednoznačný, hra tolik ne. Kvitová hrála s Australankou Gavrilovovou hodinu a půl, ale vypadla po setech 2:6 a 1:6.
Hlaváčková se Strýcovou si v Číně zajistily Turnaj mistryň
Tenis

Ve finále nastoupí česká dvojice proti Elise Mertensové z Belgie a Demi Schuursové z Nizozemska.
Nezastavujeme, jedeme, čučím. Hlaváčková složila svérázný hold parťačce Strýcové
Tenis

Česká deblistka ocenila na turnaji v Tokiu nezdolnost a neutuchající bojovnost své spoluhráčky.
Vondroušová přetlačila rozjetou Bertensovou, Kvitová bude v osmifinále US Open chybět
Tenis

Markéta Vondroušová prošla senzačně do osmifinále US Open, když porazila Kiki Bertensovou. Naopak Kateřina Siniaková a Petra Kvitová končí.
Hlaváčková a Strýcová si zahrají v New Havenu o titul ve čtyřhře
Tenis

Proti českému páru se postaví Tchajwanka Sie Šu-wej s Němkou Laurou Siegemundovou.
Češky si mohou podmanit tenisový Turnaj mistryň. Do Singapuru míří sedm z nich
Tenis

Tři měsíce před prestižním uzavřením sezony má Turnaj mistryň jen dvě jisté účastnice. Jsou z Česka.