reklama
 
 

Tenistce Sestini Hlaváčkové se narodila dcera Isabella

13. 8. 2019 9:24
Někdejší dvojnásobné grandslamové šampionce a stříbrné olympijské medailistce ve čtyřhře Andree Sestini Hlaváčkové se narodila dcera Isabella. Novinku oznámila v úterý ráno na sociálních sítích. "Přivítejte na svět Isabellku. Na světě je pár dní a už nás oba zaměstnává víc, jak mě cokoliv kdy zaměstnávalo," uvedla Hlaváčková v komentáři k fotografiím z porodnice.

"Zvládli jsme to ale všechno společně a mám to největší štěstí na světě. A to nemluvím jen o té prďole,co mě každé dvě hodiny budí, kouše do bradavek, anebo potřebuje nějakou jinou přísně tajnou aktivitu, kterou zatím absolutně nezkušeně hledám a velmi často tápu. Mluvím hlavně o Fabrim, který to celé dal a dává absolutně tak, jak jsem čekala," dodala Sestini Hlaváčková.

Manželem třiatřicetileté české sportovkyně a otcem Isabelly je Ital Fabrizio Sestini, jehož příjmení používá Hlaváčková vedle svého. Svatba se konala minulý rok v létě.

V očekávání narození potomka je také další česká excelentní tenistka, Lucie Šafářová, která kvůli nadcházejícímu mateřství už oficiálně ukončila kariéru.

autor: Sport | 13. 8. 2019 9:24

Související

  Pokračujte dál

  Hlavní zprávy

  reklama
  reklama
  reklama
  reklama
  reklama
  reklama