"Růžová pofrčí dál." Sestini Hlaváčková oznámila narození druhé dcery

Sport Sport
21. 2. 2024 13:43
Bývalá tenistka Andrea Sestini Hlaváčková se stala dvojnásobnou maminkou. Ve středu přivedla na svět druhé dítě a znovu je to holčička. "Nová láska do rodiny," oznámila na svém instagramovém účtu.
Andrea Sestini Hlaváčková
Andrea Sestini Hlaváčková | Foto: Milan Kammermayer

Trojnásobná grandslamová vítězka a stříbrná olympijská medailistka ve čtyřhře spolu se svým manželem Fabriziem pojmenovali druhorozenou dceru Bea. "Kdo tipoval holku, tak se trefil. Růžová pofrčí u nás doma dál," přidala komentář ke svému postu. Čtyřleté Isabellce tak ve středu přibyla mladší sestra.

S tím, že je znovu těhotná, se sedmatřicetiletá Hlaváčková pochlubila během své podzimní návštěvy jubilejního 100. dílu soutěže StarDance.

Své působení na kurtech ukončila během turnaje Livesport Prague Open předloni v červenci po čtvrtfinálové prohře v deblu s Lucií Hradeckou. Během slavnostní řeči poděkovala všem, kteří se na její kariéře podíleli, a několikrát ji do očí vyhrkly slzy.

"Mám za sebou nádhernou kariéru a nikdy v životě by mě ani nenapadlo, čeho dosáhnu. Myslím, že jsem spoustu lidí kolem překvapovala každý rok, co jsem profesionální kariérou postupovala," řekla tehdy.

 

Právě se děje

Další zprávy