Vendula Frintová

Triatlonistka Frintová obhájila vítězství v závodu Světového poháru ve Varech
Ostatní sporty

Frintová zvládla 1,5 km plavání, 40 km jízdy na kole a 10 km běhu v čase 2:09:09 a cílem proběhla o čtyři sekundy před Američankou Gormanovou.
Šance pro olympiádu v Česku. Pomoci mohou nové normy, říká Kumpošt
Olympijské hry

Pořadatelé olympiády v roce 2026 budou vybráni podle zcela nových kritérií. Rýsují se ale zajímavé možnosti i pro Česko, říká Roman Kumpošt.
Frintová vyhrála závod triatlonového Světového poháru ve Varech

Elitní česká závodnice zlatem s předstihem oslavila úterní 35. narozeniny. V seriálu Světového poháru Frintová triumfovala potřetí.
Triatlonistka Frintová byla na ME pátá, Kuříková devátá

Pro šesté evropské zlato v kariéře si doběhla švýcarská favoritka Nicola Spirigová.
Triatlonistka Frintová bojovala v Mexiku o výhru, ale kvůli potížím s dýcháním odstoupila

Vendula Frintová byla ve hře o vítězství v sedmém závodě Světového poháru v triatlonu, ale nakonec ji při klání v Mexiku zradilo zdraví.
Pád z kola ji nezastavil. Frintová vyhrála finále Evropského poháru v triatlonu

Vendula Frintová ovládla finále Evropského poháru v triatlonu. A to i navzdory pádu na kole.
Triatlonistka Frintová vyhrála závod Světového poháru v Huelvě

Triatlonistka Vendula Frintová navázala na druhé místo z Karlových Varů. Ve španělské Huelvě zvítězila v závodu Světového poháru.
Triatlonistka Frintová vybojovala na domácím Světovém poháru stříbro

Český triatlon slaví úspěch na Světovém poháru v Karlových Varech. Vendula Frintová vybojovala stříbro.
Triatlon na OH vyhrála Jorgensenová, Frintová doběhla sedmadvacátá

Americká triatlonistka porazila ve finiši obhájkyni titulu Nicole Spirigovou ze Švýcarska.
Frintová bude v Riu čelit brutální konkurenci, tvrdí Řehula. Ženský triatlon šel hodně nahoru

Jan Řehula, šéftrenér české triatlonové reprezentace, promluvil před olympiádou o šancích jediné české závodnice či o tom, jak se triatlon změnil.
Boj o olympiádu: Čelůstka musí rychleji z vody, Švarc se vrací po zranění

Vedle už kvalifikované Venduly Frintové se o Rio de Janeiro pokoušejí reprezentanti Jan Čelůstka a Přemysl Švarc.
Frintová stoupá žebříčkem triatlonistek. A už si plánuje Rio

Nejlepší česká triatlonistka Vendula Frintová, jednatřicetiletá rodačka z Náchoda, skončila na víkendovém mistrovství Evropy v Ženevě čtvrtá.
Frintové unikla další medaile z ME v triatlonu

Triatlonistka Vendula Frintová skončila na mistrovství Evropy v Ženevě čtvrtá.
Triatlonistka Frintová si 4. místem zlepšila maximum

Vendula Frintová si vytvořila nové osobní maximum. V Aucklandu vybojovala čtvrté místo.
Šampiony v olympijském triatlonu jsou Frintová a Švarc

Přemysl Švarc a Vendula Frintová se stali českými šampiony v olympijském triatlonu
Triatlonistka Frintová získala na evropském šampionátu bronz

Devětadvacetiletá Frintová navázala na stříbro z roku 2011, kdy vybojovala evropskou medaili jako první česká závodnice v historii.
Triatlonistka Frintová byla v závodu MS v San Diegu čtrnáctá

Triatlonistka Vendula Frintová obsadila v pátečním druhém závodu osmidílného seriálu mistrovství světa v San Diegu čtrnácté místo.
Triatlon: Frintová patnáctá, je nejlepší Češkou v historii

Radka Vodičková obsadila v olympijském triatlonu dvacáté místo.
Přes zlomeniny i kolaps: Frintová míří do Londýna

Rozhovor s českou triatlonistkou Vendulou Frintovou, která se kvalifikovala na olympiádu v Londýně.