Tottenham Hotspur F.C.

Fotbalový klub hrající anglickou Premier League. V uplynulé sezoně 2015-16 obsadil třetí místo. Dvojnásobný vítěz anglické ligy, v sezonách 1971-72 a 1983-84 vyhrál Pohár UEFA, v sezoně 1962/63 triumfoval v Poháru vítězů pohárů.

Leicester porazil Crystal Palace a zůstal třetí, Evertonu se hrůzně zranil Gomes
Zahraniční ligy

Fotbalisté Leicesteru zvítězili v utkání 11. kola anglické ligy na hřišti Crystalu Palace 2:0.
Neporazitelnost Liverpoolu v Anglii trvá. Krul z Norwiche připomněl Srnička

Výhry se dočkali také United, kteří sice v Norwichi nedali dvě penalty, ale uspěli 3:1. Dva pokutové kopy v jednom zápase chytil i Pavel Srniček.
Krize Tottenhamu pokračuje. Spurs neporazili ani Watford, aspoň bod zachránil Alli

Český fotbalista Matěj Vydra odehrál v devátém kole anglické ligy závěrečných sedm minut při porážce Burnley v Leicesteru 1:2.
Konec love story. Radši odejdi, radí Kaneovi. Na "hnijící" Tottenham už číhá Mourinho

Selháni proti čtvrtoligovému soupeři. Ostudný debakl s Bayernem v Lize mistrů. Potom krutá porážka v Brightonu. Tottenham prožívá zlé časy.
Další průšvih Tottenhamu. Dostal tři góly od Brightonu a prohrál

Fotbalisté Tottenhamu po úterním sedmigólovém debaklu v Lize mistrů s Bayernem Mnichov prohráli i v anglické lize.
Chirurgové z Bayernu. Krutý debakl může vyhnat hvězdného Kanea z Tottenhamu
2:09
Liga mistrů

"Proč hrajete fotbal? Abyste strávil kariéru v jednom klubu, nebo abyste vyhrával trofeje?" ptal se bývalý obránce Rio Ferdinand v narážce na Kanea.
Potupa od Bayernu. Tottenham schytal sedmibrankový výprask, Real měl namále
Liga mistrů

Fotbalisté Bayernu Mnichov rozdrtili v Lize mistrů Tottenham na jeho hřišti 7:2. Čtyři branky vstřelil ve druhém poločase Serge Gnabry.

Bulharský fotbalový útočník Berbatov ukončil v 38 letech kariéru

Fotbalový útočník Dimitar Berbatov ukončil v 38 letech kariéru. Někdejší hráč Manchesteru United to oznámil na twitteru. Naposledy působil v minulém roce v indickém klubu Kerala Blasters.

"Aktivní fotbal mi bude chybět, ale po téměř dvaceti letech v profesionálním fotbale nastal čas," napsal Berbatov.

Rodák z Blagojevgradu začal profesionální dráhu v CSKA Sofia, odkud zamířil do Bayeru Leverkusen. Poté vystřídal Tottenham, Manchester United, s nímž získal dva ligové tituly, Fulham, Monako a před angažmá v Indii působil v PAOK Soluň.

V bulharské reprezentaci nastřílel v 78 zápasech 48 gólů a dělí se v pořadí kanonýrů o první místo s Christem Bonevem.

Real po matném výkonu schytal v Paříži tři góly, Tottenham zaváhal v Pireu
Liga mistrů

Real Madrid nezvládl vstup do nové sezony Ligy mistrů, když v úvodním duelu podlehl Paris St. Germain na jeho hřišti 0:3.
Anglie řeší Kaneovo filmování. Nejsem simulant, na půlce by to byl faul, braní se

Očekávané severolondýnské derby skončilo remízou. Arsenal po strašidelném úvodu dokázal smazat dvoubrankové manko a připravil Tottenham o vítězství.
Tottenham ztratil nadějné vedení a v derby s Arsenalem pouze remizoval
Fotbal

Severolondýnské derby v anglické fotbalové lize skončilo nerozhodně 2:2. Tottenham sice vedl už o dvě branky, domácí Arsenal ale dokázal vyrovnat.
Manchester City uspěl v Bournemouthu, výhru zařídil dvěma brankami Agüero

Manchester City díky vítězství udržel neporazitelnost a na vedoucí Liverpool má na druhém místě tabulky manko dva body.
Neskutečná paráda. Kane nadchl gólem do sítě Juventusu, trefil se z poloviny hřiště

Anglický reprezentant rozhodl v Singapuru o výhře Tottenhamu ve třetí minutě nastavení.
West Ham získal útočníka Hallera, do Atlética míří Trippier

West Ham získal francouzského fotbalistu Sébastiena Hallera z Frankfurtu jako nejdražší posilu ve své historii.
Devatenáctiletý De Ligt půjde z Ajaxu do Juventusu za 1,8 miliardy korun

V Ajaxu byl talentovaný nizozemský fotbalista kapitánem, tažení celku z Amsterdamu Ligou mistrů letos zastavil až v semifinále Tottenham.
Polonahá provokatérka z finále Ligy mistrů dostala směšnou pokutu, vydělala miliony
Liga mistrů

Spousta fanoušků očekávala pořádnou pokutu. Ta je ovšem ve srovnáním s výdělkem zanedbatelná.
Červená noc. Liverpool porazil Tottenham 2:0 a pošesté vyhrál Ligu mistrů
Liga mistrů

Skóre utkání otevřel už ve druhé minutě Muhammad Salah z penalty, v 87. minutě přidal pojistku střídající Divock Origi.
Finále Ligy mistrů je drahé a nedostupné. Na černém trhu stojí lístky stovky tisíc
Liga mistrů

Jeho cesta poukazuje na to, jak nákladné je pro běžné fanoušky vidět finále LM živě.