Tottenham Hotspur F.C.

Fotbalový klub hrající anglickou Premier League. V uplynulé sezoně 2015-16 obsadil třetí místo. Dvojnásobný vítěz anglické ligy, v sezonách 1971-72 a 1983-84 vyhrál Pohár UEFA, v sezoně 1962/63 triumfoval v Poháru vítězů pohárů.

Vedoucí Liverpool otočil zápas proti Bournemouthu, Souček hrál poprvé od zranění
Zahraniční ligy

Liverpoolu po dvou soutěžních porážkách v 29. kole anglické ligy porazil po obratu Bournemouth 2:1. Tomáš Souček nastoupil za West Ham od 81. minuty.
Wolves přestříleli Tottenham a přiblížili se pohárovým příčkám
Fotbal

Wolverhampton se po vítězství 3:2 na stadionu Tottenhamu bodově dotáhl na páté místo anglické fotbalové ligy.
Schick proti Spurs zahazoval šance, Lipsko přesto vyhrálo. A Bergamo dál překvapuje
Liga mistrů

Lipsko zvítězilo na půdě Tottenhamu 0:1 díky proměněné penaltě, Atalanta si doma poradila s Valencií 4:1.
Střelec Spurs si v první minutě zlomil ruku. Odehrál celý zápas a dvěma góly rozhodl

Fotbalisté Tottenhamu se po zraněné hvězdě Harrym Kaneovi budou muset obejít i bez další střelecké opory Son Hung-mina.
Tottenham rozhodl drama v nastavení a je pátý. Arsenal si konečně zastřílel

Fotbalisté Tottenhamu v anglické lize zvítězili na hřišti nováčka Aston Villy 3:2, naplno bodovali potřetí za sebou a poskočili na páté místo tabulky.
Nechám hrát děcka, hráči mají dovolenou, odmítl Klopp účast hvězd v odvetě FA Cupu

Také na ostrovech budou mít kluby zimní pauzu. Jenže Liverpool by v ní měl odehrát zápas domácího poháru a to se nelíbí trenérovi Jürgenu Kloppovi.
Mourinhovo kouzlo je pryč, Citizens přišli o výhru vlastním gólem. Ztratil i Arsenal

Fotbalisté Tottenhamu remizovali ve 23. kole anglické ligy na hřišti Watfordu 0:0 a v Premier League nevyhráli počtvrté za sebou.
United se přetahuje s Mourinhem o útočníka, do přestupové hry se vložil i superagent

Norský trenér Ole Gunnar Solskjaer zažil v novém roce jen dvě výhry z pěti kol. Současné problémy by měly překrýt příchody dvou posil.

Kane si natrhl stehenní sval a může chybět až do března

Fotbalistům Tottenhamu by mohl až do března chybět klíčový útočník Harry Kane. Kapitán anglické reprezentace si natrhl zadní stehenní sval na levé noze a čeká ho delší pauza.

Kane nedohrál středeční zápas anglické ligy v Southamptonu, kde svěřenci trenéra Josého Mourinha prohráli 0:1. Tottenham délku absence šestadvacetiletého střelce nespecifikoval, ale podle serveru BBC pravděpodobně půjde o několik týdnů a list The Guardian na svém webu uvedl, že Kane může být mimo hru do března.

"Hlavu vzhůru. Tvrdé časy dlouho nevydrží, tvrdí lidé ano," napsal na twitteru Kane, který v aktuální sezoně za Tottenham a Anglii, soupeře českého týmu na mistrovství Evropy, nastřílel 27 gólů ve 31 zápasech.

Nový rok, starý Mourinho. Vztekal se na VAR, trenéra soupeře označil za idiota
Fotbal

Trenéra Tottenhamu José Mourinha rozčílili videorozhodčí v duelu anglické ligy proti Southamptonu, kterému "Kohouti" podlehli 0:1.
Kdy už tenhle nesmysl skončí? Rüdiger si stěžuje na "idioty" z Tottenhamu

Antonio Rüdiger doufá, že Tottenham brzy najde a potrestá fanoušky, kteří ho v nedělním utkání Premier League na hřišti Spurs rasisticky uráželi.

Zemřel anglický fotbalový mistr světa z roku 1966 Peters

Po dlouhém boji s Alzheimerovou chorobou zemřel fotbalový mistr světa z roku 1966 Angličan Martin Peters. Střelci jednoho z gólů ve finále proti Německu (4:2 po prodloužení) bylo 76 let.

O Petersově úmrtí informoval West Ham United, za který hrál v letech 1959 až 1970 a získal s ním Pohár vítězů poháru v roce 1965. Později nastupoval také za Tottenham, Norwich a Sheffield United.

Za reprezentaci odehrál 67 utkání, v nichž dal 20 gólů. V památném finále mistrovství světa ve Wembley poslal domácí tým v 78. minutě do vedení 2:1. Němci v závěru normální hrací doby vyrovnali a historický úspěch Angličanům zajistil Geoff Hurst, jenž v prodloužení dvěma góly dovršil hattrick.

Peters je pátým členem vítězeného anglického mužstva, který je po smrti. Před ním zemřeli kapitán Bobby Moore, Alan Ball, Ray Wilson a brankář Gordon Banks.

Lipsko se Schickem vyzve v Lize mistrů Mourinho, City narazí na Real
Liga mistrů

Jako největší taháky programu se jeví duely Manchesteru City s Realem Madrid a Atlética Madrid s Liverpoolem.
Tottenham díky výhře přeskočil Manchester United, ten doma jen remizoval s Evertonem
Fotbal

Fotbalisté Manchesteru United v 17. kole anglické ligy remizovali doma 1:1 s Evertonem.
Gól století v Premier League. Hvězda Spurs předvedla úchvatné sólo, tleská i legenda

"Son dal právě jeden z nejhezčích gólů po individuální akci, jaké jste kdy viděli," prohlásil slavný kanonýr Gary Lineker.
Hrají dost defenzivně, rýpl si Mourinho. United se rok po jeho odchodu stále trápí

Rok po odchodu Mourinha se Manchester potýká se stejnými problémy a má méně bodů než pod ním. Nový trenér Ole Gunnar Solskjaer očekávání nenaplňuje.
Mourinha nadchl inteligentní podavač míčů. Také jsem takový býval, pochválil se kouč
Liga mistrů

Než se stačili obránci Olympiakosu srovnat po zakopnutí míče do autu, už se na ně hnal útok a přišlo vyrovnání.
Sestřihy Ligy mistrů: Mourinho v extázi, Lewandowski dal čtyři góly za čtrnáct minut
Liga mistrů

Tottenham v Lize mistrů po dvaceti minutách prohrával s Olympiakosem 0:2. José Mourinho a jeho svěřenci ale nakonec otočili a zajistili si postup.
Zlatana nepotřebuju, řekl Mourinho. Notuje si s Kanem, další hvězdu ale zkritizoval