Čeští sportovci jako děti. Poznáte sestry Plíškovy v peřince nebo prvňáčka Jágra?

Sestry Plíškovy
Ano, jsou to Karolína a Kristýna Plíškovy. Jen nyní už jsou o trochu lépe k rozeznání.
Tady si všímejte batolete, ne její starší sestřičky...
... obrázek o třicet let později, jde totiž o Barboru Strýcovou.
Teď něco lehčího, tuhle hráčku jste možná donedávna moc neznali, ale je to hvězda posledních dnů a týdnů...
Foto: instagram
Miroslav Harnoch Miroslav Harnoch
1. 6. 2017 6:34
První červen je zasvěcený dětem. Podívejte se, jak vypadali někteří nejlepší čeští sportovci v době, kdy ještě nikdo netušil, že budou velkými hvězdami.
 

Právě se děje

před 2 hodinami

Schick si podle trenéra musí na návrat ještě několik týdnů počkat

Podle trenéra fotbalistů Leverkusenu Petera Bosze je návrat zraněného útočníka Patrika Schicka na hřiště otázkou několika týdnů. Čtyřiadvacetiletý český reprezentant, který nehraje od začátku října, nepřicestoval s Bayerem do Prahy, kde se německý celek utká ve čtvrtečním duelu 2. kola základní skupiny Evropské ligy s českým mistrem Slavií.

Schick v minulém ročníku hostoval z AS Řím v Lipsku. "Rudí býci" ale na něj kvůli ekonomickým dopadům pandemie koronaviru opci neuplatnili. Místo toho po českém hráči sáhl Leverkusen, který ho v září přivedl za více než 700 milionů korun.

V dresu Bayeru stihl Schick odehrát čtyři soutěžní duely, v nichž dal dva góly. Počátkem října si však v bundesligovém duelu se Stuttgartem lehce natrhl zadní stehenní sval a od té doby nehraje.

"Patrik zůstal v Leverkusenu. Trénuje, pracuje na své kondičce. Je to ještě otázka několika týdnů. Včera již s námi trénoval, ale ještě si musí počkat, než bude moci nastoupit," řekl na dnešní tiskové videokonferenci šestapadesátiletý Nizozemec Bosz.

Další zprávy