Čeští sportovci jako děti. Poznáte sestry Plíškovy v peřince nebo prvňáčka Jágra?

Sestry Plíškovy
Ano, jsou to Karolína a Kristýna Plíškovy. Jen nyní už jsou o trochu lépe k rozeznání.
Tady si všímejte batolete, ne její starší sestřičky...
... obrázek o třicet let později, jde totiž o Barboru Strýcovou.
Teď něco lehčího, tuhle hráčku jste možná donedávna moc neznali, ale je to hvězda posledních dnů a týdnů...
Foto: instagram
Miroslav Harnoch Miroslav Harnoch
1. 6. 2017 6:34
První červen je zasvěcený dětem. Podívejte se, jak vypadali někteří nejlepší čeští sportovci v době, kdy ještě nikdo netušil, že budou velkými hvězdami.
 

Právě se děje

před 4 minutami

Evropský parlament schválil dohodu o vystoupení Británie z EU

Evropský parlament ve středu schválil dohodu o vystoupení Británie z Evropské unie, která Spojenému království umožní v pátek o půlnoci spořádaně evropský blok po 47 letech opustit. Drtivá většina poslanců podpořila pakt, díky němuž budou mít obě strany od soboty 11 měsíců na dojednání budoucích vztahů. Dohodu musí ještě ve čtvrtek potvrdit zástupci členských zemí, než vstoupí v platnost.

Zdroj: ČTK
před 39 minutami

Územní členění Česka se částečně sjednotí, schválil to Senát

Územní členění České republiky se částečně sjednotí. Vesnice by už zpravidla neměly patřit do jiného okresu než obec s rozšířenou působností, pod kterou spadají. Výjimky bude moci stanovit vyhláškou ministerstvo vnitra. Počítá s tím vládní návrh zákona o územním členění státu, který ve středu schválil Senát. Předlohu nyní dostane k podpisu prezident.

Výjimky by se měly týkat obcí z Turnovska, které nyní patří do tří okresů. V doprovodném usnesení to ministerstvu doporučily obě komory Parlamentu. Původní vládní návrh novely předpokládal, že působnost by na Turnovsku změnilo 16 z 37 obcí. Jejich starostové ale argumentovali tím, že změna by lidem výrazně zhoršila dostupnost úřadů.

Zdroj: ČTK
Další zprávy