Čech jako lakrosová posila. Díky gólmanovi se českým reprezentantkám splní sen o MS

Zrodila se nová posila lakrosové reprezentace?
Petr Čech byl v západopražské čtvrti Radotín v úterý večer mužem číslo jedna. Tedy alespoň na lakrosovém hřišti.
Důvod? Právě díky gólmanovi Arsenalu mohou české reprezentantky v červenci odjet na mistrovství světa do Anglie.
A i když to možná z téhle fotky vypadá, nebude to díky jeho pomoci na hřišti.
Českým reprezentantkám pomohl brankář Arsenalu tím, že dokázal přilákat sponzory, a tím pádem i peníze na cestu.
Foto: Jakub Šafránek
Jakub Šafránek Jakub Šafránek
31. 5. 2017 6:27
Podívejte se na fotogalerii z propagační akce na podporu české lakrosové reprezentace, které se zúčastnil brankář Arsenalu a čerstvý vítěz českého Zlatého míče Petr Čech. Díky jeho iniciativě se české reprezentantky podívají na červencové mistrovství světa, které by si bez jeho pomoci nemohly dovolit. I proto pozvaly české reprezentantky Petra Čecha na svůj trénink v pražském Radotíně.
 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

před 1 hodinou

KLDR odpálila další střelu, dopadla do Japonského moře

Severní Korea odpálila východním směrem další balistickou střelu, dopadla zřejmě do Japonského moře. Informují o tom zahraniční tiskové agentury. Pchjongjang tak učinil krátce před návštěvou americké viceprezidentky Kamaly Harrisové v Jižní Koreji.

Tento týden Jižní Korea pořádá u svých břehů námořní vojenské cvičení spolu s americkou armádou a ve čtvrtek se viceprezidentka Harrisová chystá do Soulu a do demilitarizované zóny mezi KLDR a Jižní Koreou. V úterý se Harrisová v Tokiu účastnila státního pohřbu japonského expremiéra Šinzóa Abeho.

Severní a Jižní Korea zůstávají od války z let 1950-1953 technicky ve válečném stavu. Jejich konflikt ukončilo totiž jen příměří, nikoliv mírová smlouva.

Severní Korea provedla test balistické rakety i před několika dny, o víkendu odpálila střelu krátkého doletu rovněž směrem k Japonskému moři. Od začátku roku Severní Korea uskutečnila řadu raketových testů, čímž porušuje rezoluce OSN.

Zdroj: ČTK
Další zprávy