Peter Olayinka

Slavia bude při restartu ligy bez Olayinky, při tréninku si zlomil nohu
Česká liga

Slávistický fotbalista Peter Olayinka si při tréninku v době koronavirové přestávky zlomil lýtkovou kost.
Slavia zvítězila v Plzni jedinou brankou. Náskok devíti bodů vystřelil Hušbauer
Česká liga

Slavia ve šlágru 14. kola první ligy vyhrála na stadionu druhé Plzně 1:0 a přiblížila se obhajobě titulu. Zároveň přišla o zraněného Davida Hovorku.
Gól Masopusta a chycená penalta. Slavia vyhrála v Kluži a přiblížila se Lize mistrů
Liga mistrů

O výhře českého šampiona 1:0 v Kluži rozhodl Lukáš Masopust. Po přestávce zachránila Slavii tyč a v 79. minutě chytil Ondřej Kolář penaltu.
Dynamo vzdorovalo jen v první půli. Pak Slavia nastřílela nováčkovi tři branky
Česká liga

Obhájce titulu rozhodl až v druhém poločase, kdy se trefili Nicolae Stanciu, Peter Olayinka a Milan Škoda, a po šesti kolech drží neporazitelnost.
Sparta pod Horňákem hladce zvítězila v Opavě. Teplice vklouzly do boje o Evropu
Česká liga

Týmy první čtyřky Slavia, Plzeň, Sparta a Jablonec ve 30. kole vyhrály, Teplicím stačila k postupu do skupiny o Evropskou ligu remíza s Příbramí.
Slavia smetla Spartu v emotivním derby třemi góly a prosvištěla do finále poháru
Fotbal

Slávisté zvítězili v druhém derby za deset dní 3:0 a v květnovém finále MOL Cupu vyzvou Baník. Postup zařídili dvoubrankový Souček a Masopust.