Od hrůzné zlomeniny až po velký návrat. Podívejte se martyrium sjezdařky Pauláthové

Sport Sport
Aktualizováno 20. 12. 2017 9:11
Lyžařka Kateřina Pauláthová dnes v Courchevelu závodila po osmi měsících od operace kolene a byť obří slalom Světového poháru nedokončila, považuje za velký úspěch už jen tak rychlý návrat k lyžování. Na Facebooku zveřejnila video shrnující posledních osm měsíců od operace až po přípravu na dnešní závod.
Kateřina Pauláthová se po operaci kolene rychle zotavila.
Kateřina Pauláthová se po operaci kolene rychle zotavila. | Foto: Instagram

Praha - Kateřina Pauláthová se na konci dubna podrobila plastice zkříženého vazu a po osmi měsících od těžké operace už stála na startu obřího slalomu ve Světovém poháru. Ve francouzském Courchevelu sice závod nedokončila, ale už jen návrat na svah považuje za velký úspěch.

"Kdyby mi někdo v dubnu řekl, že se zítra postavím na start Světového poháru, asi bych se mu vysmála. Ale je to tak, po necelých osmi měsících jsem zpátky," napsala česká lyžařka na facebookovém účtu a přiložila video shrnující období od operace přes trénink až po přípravu na závod.

 

Právě se děje

Aktualizováno před 6 hodinami

Dálnici D5 u Berouna zavřela nehoda tří aut

Dálnici D5 poblíž Berouna v neděli večer zhruba na hodinu zavřela ve směru na Plzeň nehoda dvou osobních aut a kamionu. Jeden muž je těžce zraněný, záchranáři na místo poslali i vrtulník. Vyplývá to z informací od policejní mluvčí Lucie Novákové a Národního dopravního informačního centra.

"Máme tam havarovaná dvě osobní vozidla. Kousek před nimi je zastavený ještě kamion, který byl taky účastníkem dopravní nehody," popsala Nováková místo havárie. Těžce zraněný muž je z jednoho z osobních aut, dodala.

Zdroj: ČTK
Další zprávy