VIDEO Nejbrutálnější KO roku 2015! Hvězdy tvrdě padaly k zemi, ale i úřadovaly

Podívejte se v naší galerii na nejlepší knockouty roku 2015. Rozhodně se bude nač dívat.
ALEXANDER POVĚTKIN VS. MIKE PEREZ – KO 1. KOLO: Na ten zápas čekalo hodně fanoušků těžké váhy. Povětkin se vyšvihl v roce 2014 po zkušenosti s Vladimirem Kličkem zpět mezi elitu, Kubánec si udělal v letech 2012 a 2013 skvělé jméno. Jenže výhra s brutálními následky nad Rusem Magomedem Abdusalamovem na něm zanechala pořádně hlubokou stopu. Proti Povětkinovi šel Perez tvrdě k zemi už po minutě a půl. A nejspíše tím skončila i jeho kariéra.
KRZYSZTOF GLOWACKI VS. MARKO HUCK – KO 11. KOLO: "Chci americkému publiku ukázat pořádnou bitvu," říkal Marco Huck, dlouholetý král WBO v křížové váze, před zápasem. To sice splnil, ovšem s trochu jiným výsledkem, než čekal. Stále neporažený a pro mnohé neznámý levoruký Polák Glowacki byl sice v šestém kole na podlaze ringu, jenže poté začal úřadovat a šampiona málem vyhodil z ringu v 11. kole.
ERKAN TEPER VS. DAVID PRICE – KO 2. KOLO: Pro vytáhlého Brita to měl být další pokus o návrat mezi elitu těžké váhy. Jenže proti byl tvrdý Němec s tureckými kořeny, který přestál Priceho úvodní tlak a postupně jej deptal odolností a tvrdými háky i zvedáky. Brita uspal po necelé minutě druhého kola. Jak se před pár dny ukázalo, vítěz neprošel po zápase dopingovou kontrolou a výsledek souboje bude nejspíše anulovaný. Psychickou újmu už ale Pricemu nikdo neodpáře.
ARTHUR ABRAHAM VS. ROBERT STIEGLITZ IV. – TKO 6. KOLO: Čtvrté setkání dvou velkých rivalů upravilo zápasovou bilanci na 3-1 pro Abrahama. Ten nechal Stieglitze vybít a od pátého kola začal mít jasně navrch. Celou úvodní minutu šestého kola pak bývalého stájového kolegu Lukáše Konečného bil, až jej poslal k zemi krásným předným direktem. Další demolici pak zabránil kouč poraženého Dirk Dzemski ručníkem.
Foto: Oficiální zdroj
Antonín Vavrda Antonín Vavrda
30. 12. 2015 16:23
Podívejte se na nejlepší boxerské knockouty roku 2015 dle serveru Sport.Aktuálně.cz.

Podívejte se na nejlepší boxerské knockouty roku 2015 dle serveru Sport.Aktuálně.cz. Mezi ranaři i padlými nechybí hvězdy, stejně jako neznámí či talentovaní bojovníci.

 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

před 1 minutou

Seemanová vylepšila v Neapoli další dva české rekordy

Plavkyně Barbora Seemanová na mezinárodní lize ISL v Neapoli vylepšila další dva své české rekordy. Sto metrů volný způsob zvládla v krátkém bazénu za 52,31 sekundy a její maximum na 200 metrů kraul má nově hodnotu 1:53,31.

Jednadvacetiletá reprezentantka, jež v týmové soutěži hájí barvy maďarského týmu Iron, dnes zaplavala další dva rekordy po sobotní čtyřstovce. Z dosavadního nejlepšího času na stovce z 9. září ubrala šest setin, na dvoustovce se zlepšila oproti dosavadnímu rekordu z prosince 2019 z Glasgow o 52 setin.

Zdroj: ČTK
před 59 minutami

Na Svět knihy přišlo zhruba 35 tisíc lidí, přes pokles jsou pořadatelé spokojeni

Pražský veletrh Svět knihy letos podle předběžných údajů navštívilo 34 až 36 tisíc lidí, zhruba o 30 procent méně než dřív. Vzhledem k okolnostem a dopadům pandemie koronaviru to mluvčí Jana Chalupová nicméně označuje za vynikající. Akce začala ve čtvrtek a skončila v neděli večer.

V posledním předpandemickém roce dorazilo rekordních 50 tisíc lidí. Letos zřejmě hrál roli i nižší počet návštěv školáků, neboť některé vyhlásily na pondělí před svátkem volno a děti mohly odjet na prodloužený víkend. Se zájmem jsou však pořadatelé nakonec spokojeni, byť ředitel Radovan Auer ještě ve čtvrtek doufal, že by letos mohl padnout rekord.

Zdroj: ČTK
Další zprávy