VIDEO Nejbrutálnější KO roku 2015! Hvězdy tvrdě padaly k zemi, ale i úřadovaly

Podívejte se v naší galerii na nejlepší knockouty roku 2015. Rozhodně se bude nač dívat.
ALEXANDER POVĚTKIN VS. MIKE PEREZ – KO 1. KOLO: Na ten zápas čekalo hodně fanoušků těžké váhy. Povětkin se vyšvihl v roce 2014 po zkušenosti s Vladimirem Kličkem zpět mezi elitu, Kubánec si udělal v letech 2012 a 2013 skvělé jméno. Jenže výhra s brutálními následky nad Rusem Magomedem Abdusalamovem na něm zanechala pořádně hlubokou stopu. Proti Povětkinovi šel Perez tvrdě k zemi už po minutě a půl. A nejspíše tím skončila i jeho kariéra.
KRZYSZTOF GLOWACKI VS. MARKO HUCK – KO 11. KOLO: "Chci americkému publiku ukázat pořádnou bitvu," říkal Marco Huck, dlouholetý král WBO v křížové váze, před zápasem. To sice splnil, ovšem s trochu jiným výsledkem, než čekal. Stále neporažený a pro mnohé neznámý levoruký Polák Glowacki byl sice v šestém kole na podlaze ringu, jenže poté začal úřadovat a šampiona málem vyhodil z ringu v 11. kole.
ERKAN TEPER VS. DAVID PRICE – KO 2. KOLO: Pro vytáhlého Brita to měl být další pokus o návrat mezi elitu těžké váhy. Jenže proti byl tvrdý Němec s tureckými kořeny, který přestál Priceho úvodní tlak a postupně jej deptal odolností a tvrdými háky i zvedáky. Brita uspal po necelé minutě druhého kola. Jak se před pár dny ukázalo, vítěz neprošel po zápase dopingovou kontrolou a výsledek souboje bude nejspíše anulovaný. Psychickou újmu už ale Pricemu nikdo neodpáře.
ARTHUR ABRAHAM VS. ROBERT STIEGLITZ IV. – TKO 6. KOLO: Čtvrté setkání dvou velkých rivalů upravilo zápasovou bilanci na 3-1 pro Abrahama. Ten nechal Stieglitze vybít a od pátého kola začal mít jasně navrch. Celou úvodní minutu šestého kola pak bývalého stájového kolegu Lukáše Konečného bil, až jej poslal k zemi krásným předným direktem. Další demolici pak zabránil kouč poraženého Dirk Dzemski ručníkem.
Foto: Oficiální zdroj
Antonín Vavrda Antonín Vavrda
30. 12. 2015 16:23
Podívejte se na nejlepší boxerské knockouty roku 2015 dle serveru Sport.Aktuálně.cz.

Podívejte se na nejlepší boxerské knockouty roku 2015 dle serveru Sport.Aktuálně.cz. Mezi ranaři i padlými nechybí hvězdy, stejně jako neznámí či talentovaní bojovníci.

 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

Aktualizováno před 25 minutami

Slevy v dopravě pro studenty a seniory se sníží na 50 procent z jízdného, rozhodla vláda. Změna by měla začít platit od dubna

Slevy ve veřejné dopravě se sníží ze současných 75 procent na 50 procent z jízdného, rozhodla dnes vláda. Změna by měla platit od 1. dubna. Slevy budou moci dál využívat děti a studenti do 26 let a senioři starší 65 let. Systém slev by se navíc měl rozšířit o invalidní důchodce s invaliditou třetího stupně. Po dnešním jednání vlády to řekl ministr dopravy Martin Kupka (ODS). Redukce slev by měla přinést úsporu přes 1,8 miliardy korun. Před covidovou krizí stát za slevy dopravcům vyplatil 5,79 miliardy korun v roce 2019, během krize účet klesl zhruba o více než dvě miliardy korun.

V současnosti mohou slevy ve výši 75 procent z jízdného využívat studenti do 26 let a senioři starší 65 let. Vládní koalice už před loňskými volbami do Poslanecké sněmovny avizovala, že chce systém slev upravit. Současnou podobu koalice kritizovala jako nehospodárnou, zvýhodnění pro vybrané skupiny obyvatel však zůstane. Slevy ve výši 75 procent využívají ve veřejné dopravě i cestující s průkazem ZTP, u nich by se nic měnit nemělo.

Zdroj: ČTK
před 28 minutami

Některé organizace Libereckého kraje přišly o dodávky elektřiny. Braly ji i od firmy Lumius, která ukončila činnost

Některé organizace Libereckého kraje včetně úřadu přišly o dodávky elektřiny, kterou kraj zajistil na burze. Jedním z dodavatelů byla firma Lumius, která minulý týden oznámila, že na trhu končí.

Zdroj: ČTK
před 42 minutami

Babiš se nemusí omlouvat Kalouskovi za výroky ze sněmovny, potvrdil soud

Bývalý premiér Andrej Babiš (ANO) se nemusí omlouvat exposlanci Miroslavu Kalouskovi (TOP 09) za výroky, že rozkrádal ministerstvo obrany a "zabil lidi cez padáky". Pravomocně to ve středu potvrdil středočeský krajský soud, který zamítl Kalouskovo odvolání. Výroky podle soudního senátu vůbec nebyly způsobilé zasáhnout do Kalouskových osobnostních práv.

Ani jeden z aktérů sporu k soudnímu jednání nedorazil. Kalouskův právník Stanislav Balík řekl novinářům, že podá dovolání. Zmínil také možnost ústavní stížnosti.

Babišovy sporné výroky zazněly na schůzi sněmovny před hlasováním o důvěře vládě ANO a ČSSD v roce 2018. Svému politickému rivalovi navíc tykal a označil ho za "ožralu" a "zloděje zlodějského". Poslanec předtím Babiše kritizoval za to, že při vysvětlování kauzy Čapí hnízdo křivě přísahal na zdraví svých dětí. Vyhrocenou diskusi přenášela televize.

Zdroj: ČTK
Další zprávy