VIDEO Nejbrutálnější KO roku 2015! Hvězdy tvrdě padaly k zemi, ale i úřadovaly

Podívejte se v naší galerii na nejlepší knockouty roku 2015. Rozhodně se bude nač dívat.
ALEXANDER POVĚTKIN VS. MIKE PEREZ – KO 1. KOLO: Na ten zápas čekalo hodně fanoušků těžké váhy. Povětkin se vyšvihl v roce 2014 po zkušenosti s Vladimirem Kličkem zpět mezi elitu, Kubánec si udělal v letech 2012 a 2013 skvělé jméno. Jenže výhra s brutálními následky nad Rusem Magomedem Abdusalamovem na něm zanechala pořádně hlubokou stopu. Proti Povětkinovi šel Perez tvrdě k zemi už po minutě a půl. A nejspíše tím skončila i jeho kariéra.
KRZYSZTOF GLOWACKI VS. MARKO HUCK – KO 11. KOLO: "Chci americkému publiku ukázat pořádnou bitvu," říkal Marco Huck, dlouholetý král WBO v křížové váze, před zápasem. To sice splnil, ovšem s trochu jiným výsledkem, než čekal. Stále neporažený a pro mnohé neznámý levoruký Polák Glowacki byl sice v šestém kole na podlaze ringu, jenže poté začal úřadovat a šampiona málem vyhodil z ringu v 11. kole.
ERKAN TEPER VS. DAVID PRICE – KO 2. KOLO: Pro vytáhlého Brita to měl být další pokus o návrat mezi elitu těžké váhy. Jenže proti byl tvrdý Němec s tureckými kořeny, který přestál Priceho úvodní tlak a postupně jej deptal odolností a tvrdými háky i zvedáky. Brita uspal po necelé minutě druhého kola. Jak se před pár dny ukázalo, vítěz neprošel po zápase dopingovou kontrolou a výsledek souboje bude nejspíše anulovaný. Psychickou újmu už ale Pricemu nikdo neodpáře.
ARTHUR ABRAHAM VS. ROBERT STIEGLITZ IV. – TKO 6. KOLO: Čtvrté setkání dvou velkých rivalů upravilo zápasovou bilanci na 3-1 pro Abrahama. Ten nechal Stieglitze vybít a od pátého kola začal mít jasně navrch. Celou úvodní minutu šestého kola pak bývalého stájového kolegu Lukáše Konečného bil, až jej poslal k zemi krásným předným direktem. Další demolici pak zabránil kouč poraženého Dirk Dzemski ručníkem.
Foto: Oficiální zdroj
Antonín Vavrda Antonín Vavrda
30. 12. 2015 16:23
Podívejte se na nejlepší boxerské knockouty roku 2015 dle serveru Sport.Aktuálně.cz.

Podívejte se na nejlepší boxerské knockouty roku 2015 dle serveru Sport.Aktuálně.cz. Mezi ranaři i padlými nechybí hvězdy, stejně jako neznámí či talentovaní bojovníci.

 

Právě se děje

Další zprávy