Tyson se zbláznil. Měsíčně prohulím marihuanu za milion, šokoval bývalý šampion

Sport Sport
15. 8. 2019 9:30
Mike Tyson je známým příznivcem a propagátorem marihuany. Dokonce má svůj vlastní ranč, na kterém rostliny konopí pěstuje ve velkém.
Mike Tyson nepustí cigaretu marihuany z ruky
Mike Tyson nepustí cigaretu marihuany z ruky | Foto: Instagram/tysonranchofficial

Resort s názvem Lollapalooza of cannabis se nachází v jižní Kalifornii a rozléhá se na čtyřicetiakrovém pozemku. Vlastní velkopěstírnu bývalý šampion těžké váhy nutně potřebuje, aby pokryla jeho neuvěřitelnou spotřebu marihuany.

Ve středečním dílu svého podcastu s názvem Hotboxin se Tyson prohlásil, že on sám za měsíc spotřebuje marihuanu v ceně 33 000 liber, tedy milionu korun. "No jo, na farmě propálíme celkem deset tun trávy měsíčně," přidal další perlu Tysonův přítel Eben Britton, bývalý skvělý hráč ligy amerického fotbalu NFL.

"Není to šílené?" Zeptal se Tyson, zatímco na něj host pořadu, rapper Jim Jones, vytřeštil oči. "To musíte hulit nonstop, každou vteřinu strávit se zapáleným jointem," nechápal Jones.

Tyson je svou láskou ke cannabinoidům proslavený. Na svém ranči pěstuje celkem devět odrůd konopných rostlin, které vysazuje na polovině rozlohy pozemku; dalších dvacet akrů věnuje například na provozování "oddělení vývoje a kultivace" s názvem Tyson Cultivation School, kde se pěstitelé učí nejlepším technikám k produkci konopí.

 

Právě se děje

před 5 minutami

Boeing vyplatí odškodné rodinám obětí dvou nehod stroje 737 MAX

Americký výrobce letecké techniky Boeing odškodní rodiny 346 lidí, kteří zahynuli při haváriích dvou letadel typu 737 MAX v Etiopii a Indonésii. Poškozeným vyplatí 144 500 dolarů (3,4 milionu korun), uvedla dnes společnost v prohlášení.

Padesátimilionový fond, který vznikl letos v červenci a z něhož chce Boeing pozůstalé vyplatit, začne okamžitě přijímat žádosti od pozůstalých. Částka bude uvolněna nezávisle na žalobách, kterým firma kvůli haváriím čelí. Odškodnění si rodiny mohou nárokovat do konce listopadu.

Letecká společnost také v červenci prohlásila, že hodlá vyhradit dalších 50 milionů dolarů (1,1 miliardy korun) na podporu vzdělávání a hospodářství v obou zemích, kde k nehodám došlo.

Boeing 737 MAX 8 letecké společnosti Ethiopian Airlines spadl letos v březnu šest minut po startu z letiště zhruba 60 kilometrů od etiopské metropole Addis Abeba. Při nehodě zemřelo všech 157 lidí na palubě. Oběťmi byli lidé z 35 zemí, včetně čtyř Slováků.

Stejný stroj měl nehodu už loni v říjnu, kdy se letadlo nízkonákladové společnosti Lion Air se 189 lidmi na palubě zřítilo po startu z letiště v Jakartě. Ani tehdy neštěstí nikdo nepřežil.

Zdroj: ČTK
Další zprávy