Tyson se zbláznil. Měsíčně prohulím marihuanu za milion, šokoval bývalý šampion

Sport Sport
15. 8. 2019 9:30
Mike Tyson je známým příznivcem a propagátorem marihuany. Dokonce má svůj vlastní ranč, na kterém rostliny konopí pěstuje ve velkém.
Mike Tyson nepustí cigaretu marihuany z ruky
Mike Tyson nepustí cigaretu marihuany z ruky | Foto: Instagram/tysonranchofficial

Resort s názvem Lollapalooza of cannabis se nachází v jižní Kalifornii a rozléhá se na čtyřicetiakrovém pozemku. Vlastní velkopěstírnu bývalý šampion těžké váhy nutně potřebuje, aby pokryla jeho neuvěřitelnou spotřebu marihuany.

Ve středečním dílu svého podcastu s názvem Hotboxin se Tyson prohlásil, že on sám za měsíc spotřebuje marihuanu v ceně 33 000 liber, tedy milionu korun. "No jo, na farmě propálíme celkem deset tun trávy měsíčně," přidal další perlu Tysonův přítel Eben Britton, bývalý skvělý hráč ligy amerického fotbalu NFL.

"Není to šílené?" Zeptal se Tyson, zatímco na něj host pořadu, rapper Jim Jones, vytřeštil oči. "To musíte hulit nonstop, každou vteřinu strávit se zapáleným jointem," nechápal Jones.

Tyson je svou láskou ke cannabinoidům proslavený. Na svém ranči pěstuje celkem devět odrůd konopných rostlin, které vysazuje na polovině rozlohy pozemku; dalších dvacet akrů věnuje například na provozování "oddělení vývoje a kultivace" s názvem Tyson Cultivation School, kde se pěstitelé učí nejlepším technikám k produkci konopí.

 

Právě se děje

před 28 minutami

Zeman ve středu jmenuje Dörfla předsedou Vrchního soudu v Praze

Prezident Miloš Zeman ve středu jmenuje Luboše Dörfla novým předsedou Vrchního soudu v Praze. Informaci Českého rozhlasu potvrdil prezidentův mluvčí Jiří Ovčáček. Dörfl nyní vede ústecký krajský soud, v čele pražského vrchního soudu nahradí Jaroslava Bureše, kterému 2. ledna příštího roku skončí sedmileté funkční období.

před 1 hodinou

Zarco se oficiálně stal nástupcem Abrahama v týmu Avintia

Francouzský motocyklista Johann Zarco bude definitivně od příštího roku jezdit v seriálu MotoGP za stáj Reale Avintia Racing, v níž po této sezoně skončil český jezdec Karel Abraham. Bývalý dvojnásobný mistr světa v kategorii Moto2 ukončil dosavadní spekulace oznámením, že se s týmem dohodl na roční spolupráci.

Devětadvacetiletý Zarco letošní sezonu v seriálu mistrovství světa začal v továrním týmu Red Bull KTM, v posledních třech závodech ale startoval za stáj LCR Honda Idemitsu. Příští rok vytvoří dvojici s Titem Rabatem.

Jediný český zástupce v královské třídě MotoGP Abraham v Avintii skončil, přestože měl ještě na příští rok platnou smlouvu. Vedení stáje mu ale na konci listopadu kontrakt nečekaně vypovědělo.

Další zprávy