Střelkyně Marušková byla třetí v Sydney

ČTK
1. 5. 2007 12:13
Sydney - Lenka Marušková vybojovala na Světovém poháru v Sydney třetí místo ve střelbě ze sportovní pistole.

Stříbrná olympijská medailistka z Atén v této disciplíně v úterý prohrála jen s mistryní světa Čchen Jing z Číny a Japonkou Mičiko Fukušimaovou, která českou reprezentantku porazila o devět desetin bodu.

• BettingCentrum.cz
    Rady a tipy sázkařům

Dvaadvacetiletá Marušková, známější pod dívčím jménem Hyková, potvrdila výbornou aktuální formu.

Před necelým měsícem v americkém Fort Benningu poprvé vyhrála závod Světového poháru ve vzduchové pistoli a přidala druhé místo ve sportovní pistoli, v níž podlehla o čtyři desetiny bodu právě dnešní vítězce Čchen Jing. V Sydney byla Marušková ve vzduchové pistoli šestá.

Účastnické místo na olympiádě v Pekingu dnes získala pro Japonsko třiačtyřicetiletá Fukušimaová, která má ve sbírce stříbrnou medaili už z her v Soulu v roce 1988.