Prostořeký Fury umí věštit budoucnost a už roky ví o slabinách Klička

Brit Tyson Fury neměl nikdy pro ostrá slova daleko. Na těch směrem k Ukrajinci Vladimiru Kličkovi si dává pořádně záležet. Ostatně přesvědčte se sami!
206 centimetrů vysoký obr z Manchesteru se do vládce těžké váhy trefuje už několik let, v posledním roce se začala kadence jména "Kličko" ve větách, které vypustil z úst, výrazně zvyšovat. S letním oznámením jejich bitvy  rozhodně neustala. Naopak. My vám nyní nabízíme ty nejzajímavější z těchto hlášek.
PROSINEC 2014: "Byl bych rád, kdybych mohl získat titul mistra světa z jeho rukou. Chtěl jsem si vybojovat pozici povinného vyzývatele. Snad se mi nevyhne tím, že bude boxovat o zbylý pás WBC, který mu chybí."
BŘEZEN 2015: "Řekl jsem, že budu po výhře nad Christianem Hammerem zpívat a stejně tak budu zpívat také po souboji s Kličkem. Jsem na něj připravený, jsem mnohem lepším boxerem. Už dlouho vím, jak na něj!"
ČERVENEC 2015: "Pro mě je to obyčejný zápas, ve kterém jde akorát o tituly mistra světa. Ty mě ale nezajímají, já ti chci rozbít hubu. Jsem si jistý, že celá Evropa i celý svět čeká na to, až tě zbiji. Máš asi takové charizma, jako moje spodky. Není na tobě absolutně nic zajímavého."
Foto: Reuters
Antonín Vavrda Antonín Vavrda
28. 11. 2015 7:00
Dnes večer si to rozdají Ukrajinec Vladimir Kličko a Brit Tyson Fury o vládu nad boxerskou těžkou vahou, když prvně jmenovaný bude v düsseldorfské ESPRIT Arena hájit své tituly mistra světa WBA (Super), WBO, IBF a IBO.

Dnes večer si to rozdají Ukrajinec Vladimir Kličko a Brit Tyson Fury o vládu nad boxerskou těžkou vahou, když prvně jmenovaný bude v düsseldorfské ESPRIT Arena hájit své tituly mistra světa WBA (Super), WBO, IBF a IBO.

Kromě tradičního preview vám nyní nabízíme i výběr toho nejzajímavějšího,c o zaznělo na adresu ukrajinského krále z úst ostrovního bouřliváka.

 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

před 2 hodinami

Šéf polského agrárního hnutí a novinář prý byli špehováni programem Pegasus

Šéf polského konzervativního agrárního hnutí AgroUnia Michal Kolodziejczak a novinář Tomasz Szwejgiert, který napsal knihu o ministrovi vnitra ve vládě národně-konzervativního Práva a spravedlnosti, jsou dalšími oběťmi špehování za pomoci izraelského počítačového programu Pegasus. Dnes o tom podle agentury AP informovala kanadská analytická skupina Citizen Lab.

Už v uplynulých týdnech vyšlo najevo, že izraelský program Pegasus, který napadá mobilní telefony a je podle svého výrobce primárně určen pro odhalování teroristů a zločinců, byl v Polsku použit proti třem lidem. Jde o právníka, prokurátorku a senátora - všichni jsou kritiky Práva a spravedlnosti. AP uvádí, že šlo o první potvrzené případy, kdy nástroj využívaný represivními režimy byl nasazen v Evropské unii. Zjištění vedlo ke zřízení vyšetřovací komise v polském Senátu ovládaném opozicí; tato komise však nemá žádné pravomoci.

před 3 hodinami

Odvolací soud v New Yorku zamítl odvolání a potvrdil doživotní trest mexickému narkobaronu Joaquínu Guzmánovi, který je známý pod přezdívkou El Chapo

V roce 2019 Guzmán dostal doživotí v jednom z největších procesů s nelegálními obchodníky s drogami v USA za pašování omamných látek a řadu násilných činů. Soud smetl ze stolu všechny argumenty Guzmánovy obhajoby, uvedla agentura AFP.

Další zprávy