Prostořeký Fury umí věštit budoucnost a už roky ví o slabinách Klička

Brit Tyson Fury neměl nikdy pro ostrá slova daleko. Na těch směrem k Ukrajinci Vladimiru Kličkovi si dává pořádně záležet. Ostatně přesvědčte se sami!
206 centimetrů vysoký obr z Manchesteru se do vládce těžké váhy trefuje už několik let, v posledním roce se začala kadence jména "Kličko" ve větách, které vypustil z úst, výrazně zvyšovat. S letním oznámením jejich bitvy  rozhodně neustala. Naopak. My vám nyní nabízíme ty nejzajímavější z těchto hlášek.
PROSINEC 2014: "Byl bych rád, kdybych mohl získat titul mistra světa z jeho rukou. Chtěl jsem si vybojovat pozici povinného vyzývatele. Snad se mi nevyhne tím, že bude boxovat o zbylý pás WBC, který mu chybí."
BŘEZEN 2015: "Řekl jsem, že budu po výhře nad Christianem Hammerem zpívat a stejně tak budu zpívat také po souboji s Kličkem. Jsem na něj připravený, jsem mnohem lepším boxerem. Už dlouho vím, jak na něj!"
ČERVENEC 2015: "Pro mě je to obyčejný zápas, ve kterém jde akorát o tituly mistra světa. Ty mě ale nezajímají, já ti chci rozbít hubu. Jsem si jistý, že celá Evropa i celý svět čeká na to, až tě zbiji. Máš asi takové charizma, jako moje spodky. Není na tobě absolutně nic zajímavého."
Foto: Reuters
Antonín Vavrda Antonín Vavrda
28. 11. 2015 7:00
Dnes večer si to rozdají Ukrajinec Vladimir Kličko a Brit Tyson Fury o vládu nad boxerskou těžkou vahou, když prvně jmenovaný bude v düsseldorfské ESPRIT Arena hájit své tituly mistra světa WBA (Super), WBO, IBF a IBO.

Dnes večer si to rozdají Ukrajinec Vladimir Kličko a Brit Tyson Fury o vládu nad boxerskou těžkou vahou, když prvně jmenovaný bude v düsseldorfské ESPRIT Arena hájit své tituly mistra světa WBA (Super), WBO, IBF a IBO.

Kromě tradičního preview vám nyní nabízíme i výběr toho nejzajímavějšího,c o zaznělo na adresu ukrajinského krále z úst ostrovního bouřliváka.

 

Právě se děje

před 2 hodinami

Při střelbě na oslavě v americkém Colorado Springs zemřelo sedm lidí

Při střelbě na narozeninové oslavě v americkém městě Colorado Springs v neděli zemřelo sedm lidí včetně údajného útočníka. Uvedly to podle agentury Reuters místní úřady.

Útočník podle úřadů dorazil na oslavu, kde se nacházela jeho přítelkyně, a zahájil střelbu. Na místě zemřelo šest osob, jeden člověk podlehl svým zraněním po převozu do místní nemocnice.

V místě oslavy se nacházely i děti, podle prohlášení policie a představitelů města však nebyly mezi oběťmi střelby. Policie uvedla, že střelec spáchal sebevraždu. Dodala, že nyní zjišťuje motiv činu.

Zdroj: ČTK
Další zprávy