Petružálkovu přítelkyni, šampionku K-1, našli mrtvou

Sport Sport
11. 11. 2014 14:53
Přítelkyně Jakuba Petružálka Kateřina Netolická, úřadující mistryně republiky v K-1, byla nalezena mrtvá ve svém bytě.
Kateřina Netolická na šampionátu v K-1
Kateřina Netolická na šampionátu v K-1 | Foto: Martin Kozák

Litvínov - Smutnou zprávu tento víkend obdržel hokejista Jekatěrinburgu a český reprezentant Jakub Petružálek. V neděli byla totiž nalezena ve svém bytě mrtvá jeho přítelkyně Kateřina Netolická. Zprávu přinesl denik.cz.

Příčiny smrti šestadvacetileté modelky a kickboxerky, která se na začátku října stala českou mistryní v K-1, zatím nejsou známy. Nicméně zprávu o jejím skonu potvrdil Mosteckému deníku sám Petružálek.

Netolická byla známá především ve světě modelingu, kde působila od roku 2004 a fotila například pro značky Prada či H&M.

 

Právě se děje

před 1 hodinou

Šampionem IndyCar je podruhé během tří let Američan Newgaarden

Americký pilot Josef Newgarden vyhrál zámořský formulový šampionát IndyCar. 28letému jezdci k tomu stačilo v neděli dojet osmý v závěrečném podniku sezony, který hostil okruh Laguna Seca. Do závodu, který vyhrál jeho krajan Colton Herta, vjížděl s náskokem 41 bodů na dalšího Američana Alexandera Rossiho. Toho ale v celkovém pořadí nakonec v souboji o druhé místo přeskočil Francouz Simon Pagenaud. Šampion z roku 2017 Newgarden vybojoval pro svůj tým Penske už 35. titul vítěze IndyCar.

Další zprávy