Petružálkovu přítelkyni, šampionku K-1, našli mrtvou

Sport Sport
11. 11. 2014 14:53
Přítelkyně Jakuba Petružálka Kateřina Netolická, úřadující mistryně republiky v K-1, byla nalezena mrtvá ve svém bytě.
Kateřina Netolická na šampionátu v K-1
Kateřina Netolická na šampionátu v K-1 | Foto: Martin Kozák

Litvínov - Smutnou zprávu tento víkend obdržel hokejista Jekatěrinburgu a český reprezentant Jakub Petružálek. V neděli byla totiž nalezena ve svém bytě mrtvá jeho přítelkyně Kateřina Netolická. Zprávu přinesl denik.cz.

Příčiny smrti šestadvacetileté modelky a kickboxerky, která se na začátku října stala českou mistryní v K-1, zatím nejsou známy. Nicméně zprávu o jejím skonu potvrdil Mosteckému deníku sám Petružálek.

Netolická byla známá především ve světě modelingu, kde působila od roku 2004 a fotila například pro značky Prada či H&M.

 

Právě se děje

před 20 minutami

Nové byty v Praze do konce června zdražily meziročně o 9,4 procenta, ukázala analýza

Prodejní ceny nových bytů v Praze na konci června meziročně vzrostly v průměru o 9,4 procenta na 118 480 korun za metr čtvereční. Proti prvnímu čtvrtletí stouply ceny o 5,6 procenta. Vyplývá to z aktuální analýzy developerských firem Trigema, Skanska Reality a Central Group. Růst cen podle nich zrychlil kvůli převisu poptávky nad nabídkou, odrážejí se v něm i zvyšující se ceny stavebních materiálů.

"Prodeje jsou na rekordní úrovni již devět měsíců v řadě. Poptávku ženou stále velmi dostupné hypotéky a také obava ze znehodnocení úspor vlivem inflace. Na byty se dokonce tvoří pořadníky a nové projekty se z velké části vyprodají prakticky hned po uvedení na trh," uvedl zakladatel a šéf společnosti Central Group Dušan Kunovský.

Z analýzy vyplývá, že během druhého čtvrtletí letošního roku se v metropoli prodalo rekordních 2650 nových bytů, počet nabízených jednotek se naopak snížil na 3350. Za celé pololetí se podle firem v Praze prodalo 4750 nových bytů, meziročně téměř dvojnásobek. Největší zájem lidé při koupi projevili o dispozice 2+kk, druhou prodejně nejsilnější pozici obsadily třípokojové byty.

Zdroj: ČTK
Další zprávy