Obhájce ve Velké pardubické změnil jezdce

ip
14. 10. 2007 14:31
V Pardubicích se běží hlavní dostih sezony
Cílová rovinka při dostihu ve Velké Chuchli
Cílová rovinka při dostihu ve Velké Chuchli | Foto: Aktuálně.cz

Pardubice - V sedle obhájce loňského vítězství ve Velké pardubické, koně Decenta Fellowa, nevyrazil týž jezdec jako při minulém triumfu.

Josefa Bartoše, který si v sobotu zlomil vřetenní kost, v letošním závodu nahradil Tomáš Burt, ačkoliv měl v jednom z dostihů předcházejících hlavnímu dostihu také ošklivě vyhlížející pád. Přijela i sanitka, nicméně jezdec odešel z místa kolize nakonec po svých.

Jeho startu ve Velké v sedle velkého favorita nic nebránilo.

Majitel Decet Fellowa Charvát v rozhovoru pro Českou televizi řekl, že pro jeho koně, kterého nikdo jiný než Bartoš nejezdil, to může být nevýhoda, ale také výzva. Kurs vypsaný na největšího favorita letošní Velké byl před závodem 3:1.

 

Právě se děje

před 5 hodinami

Předpokládaný demokratický kandidát na amerického prezidenta Joe Biden získal podporu největší koalice odborových organizací ve Spojených státech

Předpokládaný demokratický kandidát na amerického prezidenta Joe Biden dnes získal podporu největší koalice odborových organizací ve Spojených státech AFL-CIO. Centrála navíc slíbila, že se zasadí o to, aby současný prezident Donald Trump nebyl znovu zvolen do funkce v listopadových volbách, napsala agentura Reuters.

Zdroj: ČTK
Další zprávy