MMA v šoku. Dvojnásobného šampiona ubodali při rvačce v baru, měl krátce před svatbou

Sport Sport
24. 3. 2021 10:32
Ruský bojovník a šampion MMA Alan Chadzijev byl ubodán při rvačce v restauraci v Mozdoku v Severní Osetii.
Alan Chadzijev
Alan Chadzijev | Foto: Instagram

K incidentu došlo v úterý večer v restauraci "Vegas", kterou 31letý bojovník navštívil se svým bratrem.

Z dosud neznámých důvodů přerostla slovní hádka mezi několika návštěvníky v bitku, přičemž Chadzijev se údajně pokoušel obě znesvářené strany oddělit.

V následném tragickém sledu událostí ruský bojovník dostal bodnou ránu do srdce a i přes rychlý převoz do nemocnice na následky zranění zemřel.

Nebyl však jedinou obětí incidentu - Chadzijevův bratr ve snaze o pomstu napadl útočníka a podle nepotvrzených informací ho následně usmrtil.

Tragickou událost už vyšetřují policejní orgány, nechybí ale ani místní vojenské vyšetřovací oddělení, protože bratr Chadzijeva je údajně vojákem. 

Informaci o úmrtí jednatřicetiletého bojovníka potvrdil Oleg Chabalov, šéf oblasti Mozdok. "Byl to skvělý chlap! Ještě včera jsem s ním mluvil… Jak se to mohlo stát? Upřímnou soustrast všem jeho přátelům a příbuzným. Ve svém životě mohl udělat mnoho dobrých věcí!" napsal na Instagram.

Chadzijev je dvojnásobným mistrem světa MMA v kategorii Full Contact Fighting. Prezident Severoosetské federace MMA Ibragim Tibilov doplnil, že do Mozdoku cestoval na svatební obřad. "Přiletěl z Moskvy, aby se oženil se svou přítelkyní," oznámil zarmoucený funkcionář.

McGregor utrácí miliony za nové hodinky. Lidé si z nich neúnavně utahují:

McGregor utrácí miliony za nové hodinky. Lidé si z nich neúnavně utahují | Video: Instagram/Conor McGregor
 

Právě se děje

Další zprávy