Mlha hustá tak, že by se dala krájet. Proč se hry zastavily?

Podívejte se na fotogalerii z kavkazské Krasné Poljany, kterou zahalila mlha, a zastavila tak olympijské dění.
Doplatili na to snowboardisté i biatlonisté, jejichž závody byly odloženy.
Biatlonisté přitom měli jet svůj závod už v neděli odpoledne. Pak jej organizátoři kvůli špatné viditelnosti přeložili na pondělí ráno, pak na poledne a poslední informace zatím hovoří o úterku, 12:30.
Cožpak běhat na lyžích, to by ještě šlo, ale střílet se v této mlze opravdu nedá. Tedy pokud chcete něco úmyslně trefit.
Snowboardisté dnes měli na programu závod ve snowboardcrossu, ale i oni si musí počkat.
Foto: Aktuálně.cz
Sport Reuters Sport, Reuters
17. 2. 2014 13:51
Podívejte se na fotogalerii z kavkazské Krasné Poljany, kterou zahalila mlha, a zastavila tak olympijské dění.
 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

před 1 hodinou

Mezi prioritami evropského předsednictví vidí Bek kyberbezpečnost, odlesňování a svobodu médií

Mezi tématy českého předsednictví v Radě EU by se podle ministra pro evropské záležitosti Mikuláše Beka (STAN) měla objevit kyberbezpečnost či odlesňování spojené s ukládáním oxidu uhličitého. Bek v pořadu České televize Otázky Václava Moravce uvedl, že Česko by mělo během předsednictví, které zemi čeká v druhé polovině roku, mít jako prioritu i téma svobody a odpovědnosti médií.

"To neznamená, že bychom měli kázat polským kolegům," odpověděl na dotaz, zda by diskuse o svobodě médií nenarušila dialog mezi zeměmi visegrádské čtyřky, tedy Českem, Slovenskem, Polskem a Maďarskem.

Už dříve Bek uvedl, že vláda hodlá v roce českého předsednictví Evropské unie více než dosud budovat vztahy se zeměmi mimo Visegrádskou skupinu, na niž se orientoval předchozí kabinet. Na prvním jednání v sídle Evropské komise debatoval počátkem ledna mimo jiné o přípravách předsednictví. Mezi nové české partnery by podle Beka měla patřit například Francie, která EU vede v současnosti. Česko podle ministra musí být také připraveno sehrát roli prostředníka ve sporu o vládu práva, který vedou unijní instituce s Polskem a Maďarskem, přičemž by nemělo slevit ze zásadních principů.

Zdroj: ČTK
Další zprávy