MČR v boxu: gymnastika, krásky, čistá KO, ale také kontroverze

MČR v boxu: gymnastika, krásky, čistá KO, ale také kontroverze
Letošní domácí šampionát ozdobily nejen boxeři svými výkony, ale také krásné ring girls, které často sledovali velmi pozorně i ringoví sudí...
...a také fanoušci, kteří Sportovní halu ve Znojmě zaplnili především na sobotní finálový galavečer vlastně až do posledního místečka.
Chybět pochopitelně nemohl ani šéf boxerského svazu Svatopluk Žáček,...
... který se posléze převtělil do role spolukomentátora Nova Sport.
Foto: Box Znojmo
Antonín Vavrda Antonín Vavrda
1. 12. 2015 17:00
Podívejte se na galerii z posledního domácího šampionátu v boxu mužů a žen, který se uskutečnil tentokrát ve Sportovní hale ve Znojmě.

Podívejte se na galerii z posledního domácího šampionátu v boxu mužů a žen, který se uskutečnil tentokrát ve Sportovní hale ve Znojmě. 

 

Právě se děje

před 42 minutami

Wellens vybojoval na Vueltě první etapový triumf, dál vede Roglič

Pátou etapu cyklistické Vuelty vyhrál Belgičan Tim Wellens ze stáje Lotto-Soudal. Čtvrtý dojel obhájce prvenství Primož Roglič (Jumbo-Visma) ze Slovinska a nadále vévodí celkovému pořadí. Jan Hirt (CCC) byl se ztrátou více než čtyř minut jednasedmdesátý, Zdeněk Štybar (Deceuninck-Quick Step) obsadil 107. místo s mankem téměř 13 minut.

Po páteční rovině přišla na řadu již čtvrtá kopcovitá etapa v programu náročného úvodního týdne. Po takřka 185 kilometrech na trase Huesca - Sabiňánigo se rozhodovalo mezi trojicí závodníků, která se zformovala přibližně 70 kilometrů před cílem a dotáhla svůj únik až k obsazení pódia.

V závěru měl při dojezdu v těžkém stoupání do cíle nejvíc sil devětadvacetiletý Wellens. Udolal Francouze Guillaumea Martina (Cofidis) a dočkal se etapového vavřínu při prvním startu na Vueltě. Na Grand Tours slavil dvakrát také na Giru d'Italia. Třetí byl Nizozemec Thyman Arensman (Sunweb), který ale z boje o etapový primát odpadl již několik desítek metrů před cílem.

Zdroj: ČTK
Další zprávy