reklama
 
 

Krpálek první souboj s legendou Rinerem prohrál v Montrealu v prodloužení

7. 7. 2019 20:02
Judista Lukáš Krpálek se na Grand Prix Montrealu poprvé v kariéře utkal s francouzskou legendou Teddym Rinerem a desetinásobnému mistru světa a dvojnásobnému olympijskému vítězi podlehl v semifinále v prodloužení. Riner se na tatami vrátil po téměř dvouleté pauze a prodloužil sérii neporazitelnosti trvající od září 2010.

Krpálek po zisku zlata v Riu de Janeiro přestoupil z váhy do 100 kg do nejtěžší kategorie a s Rinerem se střetl po téměř třech letech čekání. Duel olympijských šampionů byl dlouho nerozhodný a po čtyřech minutách šel do dvouminutového prodloužení, v jehož závěru Francouz bodoval a prodloužil devět let trvající neporazitelnost.

Třicetiletý Riner v Montrealu zápasil poprvé od listopadu roku 2017, kdy na mistrovství světa bez rozdílu vah v Marrákeši získal jubilejní desátý titul.

Pátý muž z červnových Evropských her Krpálek byl v Montrealu nasazen přímo do čtvrtfinále, v němž porazil před vypršením času domácího Kanaďana Marca Deschenese. Po prohře s Rinerem bude bojovat o bronz s Němcem Johannesem Freyem.

autor: ČTK | 7. 7. 2019 20:02

Související

  Pokračujte dál

  Hlavní zprávy

  reklama
  reklama
  reklama
  reklama
  reklama
  reklama