Krásná překážkářka ráda provokuje, na závodech běhá nalíčená. Chce se stát hvězdou Instagramu

Sage Watsonová
Mladičká Kanaďanka ví, jak na svůj instagramový profil nalákat fanoušky.
Zatímco při olympijských hrách v Brazílii měla "pouze" šestnáct tisíc followerů,...
... Nyní už jich má přes padesát tisíc.
Do takové Lindsey Vonnové, jejíž účet sleduje milion lidí, má ještě daleko...
Foto: Instagram
Sport Sport
10. 4. 2018 12:22
Je výrazná, a to nejen svými sportovními výkony. Třiadvacetiletá kanadská překážkářka Sage Watsonová si na svém image dává záležet a na start závodu se ráda postaví s výrazným make-upem a nalíčenými rty. Proč? Chce se stát nejsledovanější sportovní star sociálních sítí.
 

Právě se děje

před 33 minutami

Při útoku na severozápadě Kamerunu zemřelo 22 lidí, nejméně polovinu z nich tvořily děti

Při útoku na vesnici Ntumbo na severozápadě Kamerunu přišlo o život alespoň 22 lidí, nejméně polovinu z nich tvořily děti. S odvoláním na sdělení OSN o tom informoval zpravodajský server BBC. Útok se stal už v pátek a zatím se k němu nikdo nepřihlásil. Kamerunská vláda, která v regionu už několik let bojuje proti povstalcům, jakýkoli podíl na násilí odmítla.

James Nunan z Úřadu pro koordinaci humanitárních záležitostí OSN (OCHA) uvedl, že zavražděna byla mimo jiné těhotná žena a 14 dětí. Devíti z nich ještě nebylo ani pět let.

Hlavní opoziční strana Hnutí za obnovu Kamerunu (MRC) z útoku obvinila bezpečnostní složky a kamerunskou vládu. Kamerunská armáda obvinění odmítla.

Zdroj: ČTK
Aktualizováno před 38 minutami

V Brně se srazily dvě tramvaje, celkem pět zraněných

Pět lidí se zranilo při srážce dvou tramvají v Křížové ulici v Brně. Tři zranění skončili v nemocnici. Ulice je uzavřená, omezení se dotklo šesti linek městské hromadné dopravy, a to tramvajových 2, 5, 6 a autobusových 44, 82 a 84. V obou tramvajích cestovalo dohromady 200 lidí, řekl provozní ředitel brněnského dopravního podniku Jan Seitl. Dopravní podnik by podle něj chtěl obnovit provoz kolem 10:00. 

Další zprávy