Krásky s dynamitem v rukavici. Podívejte se, jak české boxerky Bytyqi a Sedláčková získaly pásy WBC

Lucie Sedláčková a Fabiana Bytyqi
Jedenadvacetiletá Fabiana Bytyqi v minimuší váhové kategorii nastoupila proti Fatumě Yaziduové z Tanzanie.
Blízko výhry byla Bytyqi již v závěru prvního kola, ale soupeřka začala signalizovat úder zezadu na hlavu a česká boxerka s kosovskými předky přestala boxovat.
Ve druhém kole již Bytyqi duel ukončila. "Byla to rychlovka a ani jsem to nečekala. Už jsem jednou s boxerkou z Tanzanie byla v ringu a ta toho vydržela hodně. Teď se ale prostě naskytla šance, tak jsem ji využila," řekla Bytyqi, jež si připsala 12. výhru mezi profesionálkami.
"Měla silný úder, ale neměla takovou techniku. Na konci prvního kola mi přišlo, že nechce boxovat, jak začala couvat do provazů, tak mi bylo blbé do ní mlátit. I když trenér řval, ať za ní jdu. Nakonec to ale dobře dopadlo," uvedla Bytyqi.
Foto: Koláž Aktuálně.cz, Tomáš Liška
Sport ČTK Sport, ČTK
4. 12. 2017 7:20
Nejlepší české profesionální boxerky současnosti Fabiana Bytyqi a Lucie Sedláčková se o víkendu staly v Ústí nad Labem držitelkami světových stříbrných pásů organizace WBC. Projděte si, jak k cenným trofejím dokráčely.
 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

před 3 minutami

Česko zasáhne v pondělí silný vítr. v nárazech dosáhne až 70 kilometrů za hodinu

Většinu Česka zasáhne v pondělí od rána silný vítr. V nárazech dosáhne místy rychlosti 55 až 70 kilometrů za hodinu. Vyplývá to z dnešní výstrahy Českého hydrometeorologického ústavu. Později odpoledne a večer už pak bude vítr slábnout.

Výstraha platí v pondělí od 05:00 do 18:00 pro většinu území Česka kromě Karlovarského kraje, většiny Plzeňského a Královéhradeckého kraje a východních částí Zlínského a Moravskoslezského kraje. Vát bude západní až severozápadní vítr.

Meteorologové varují, že vítr může poškodit stromy a způsobit i menší škody na budovách. Meteorologové lidem doporučují, zajistit okna a dveře nebo předměty volně položené venku. Lidé by si také měli dávat pozor při pohybu venku a při jízdě autem.

Zdroj: ČTK
Další zprávy