Golfistka Spilková rozjíždí sezonu dobře. V Turecku byla 17.

12. 5. 2013 14:50
Golfistka Klára Spilková skončila na děleném 17. místě na turnaji Turkish Airlines Ladies Open.
Klára Spilková zaostala v součtu o osm ran za vítěznou Jihoafričankou Paceovou.
Klára Spilková zaostala v součtu o osm ran za vítěznou Jihoafričankou Paceovou. | Foto: CPA

Belek (Turecko) - Golfistka Klára Spilková skončila na děleném 17. místě na turnaji Turkish Airlines Ladies Open, který byl součástí série Ladies European Tour (LET).

Češka skončila v Beleku s výsledkem pět ran nad par. Vyhrála Lee-Anne Paceová z Jihoafrické republiky, která měla 289 ran, tři pod par hřiště.

"Parádní sedmnácté místo a Top 20," radovala se Spilková na svém facebooku po finálovém kole, v kterém zahrála dvě birdie a dvě bogey.

Osmnáctiletá Spilková předvedla v Beleku v prvním i v třetím kole 76 ran, nejlépe jí vyšel druhý den, který zvládla za -1, a turnaj uzavřela parem. Výsledek v Turecku je pro Spilkovou po osmém místě v Maroku letos druhým nejlepším.

Nadějná česká hráčka je uprostřed nabitého programu. V květnu ji ještě čeká turnaj v Holandsku a Německu.