Kratochvíl poslal svůj triumf do nebe, v cíli se pak sám vznášel nad zemí

Jan Kratochvíl si ještě před slavnostním vyhlášením zalétal vzduchem
Jan Kratochvíl a No Time To Lose v cíli Velké Pardubické. Oba slaví premiérový titul na nejslavnějším tuzemském dostihu.
A spolu s nimi i Josef Váňa starší, který díky triumfu Kratochvíla slaví už desátý trenérský titul z "Velké".
Ještě pár set metrů před koncem letošního závodu přitom vedl Francouz Felix de Giles s koněm Urgent de Gregaine, ale Kratochvíl předvedl nevídaný finiš.
"Nejsem typ, co se vzdává. Jakmile jsme skočili na trávu, tak jsem pod sebou ucítil sílu a kůň letěl. Koukal jsem po očku po Francouzovi, uviděl jsem ho před sebou, zkusil to na posledním skoku a vyšlo to," uvedl v cíli Kratochvíl.
Foto: Václav Volf
Sport Sport, Václav Volf
8. 10. 2017 19:35
Podívejte se na fotografie z nedělní 127. Velké pardubické, kterou drtivým finišem ovládl No Time To Lose s žokejem Janem Kratochvílem.
 

Právě se děje

před 1 hodinou

TOP 09 povede do voleb Pekarová Adamová, schválil výbor

TOP 09 v rámci koalice Spolu s ODS a KDU-ČSL povede do sněmovních voleb předsedkyně strany Markéta Pekarová Adamová, která bude zároveň v čele společné kandidátky v Praze. Výkonný výbor dnes večer schválil kandidáty pro všechny kraje, informovala strana po skončení jednání. Debata se podle informací ČTK vedla zejména o pražské kandidátce, kde členové výboru prohodili kandidáty na třetím a čtvrtém místě.

Zdroj: ČTK
Další zprávy