FOTO Velcí i caparti. Jizerská 50 ožila i bez sněhu

Malí velcí, sportovci i amatéři se vydali na Jizerskou 50. Podívejte se, jak vypadal netradiční běžecký závod.
Závod Jizerská 50 ožila tentokrát i bez sněhu. O vítězství si to tentokrát rozdali běžci bez lyžařského náčiní.
A to nehledě na věk.
Nadšení dětem rozhodně nechybělo.
Malá Sylvie sotva chodí, ale už dostala startovní číslo jako závodnice.
Foto: CPA Eduard Erben
Sport Eduard Erben, Sport
14. 9. 2014 7:00
Podívejte se na galerii z běžecké Jizerské padesátky.

Bedřichov - Jizerská 50 zažila závod bez sněhu. Běžci se vydali na trať 23 kilometrů. Nakonec se radovali Jiří Magál a Zuzana Kocumová.

Podívejte se v naší galerii, jak akce probíhal.

 

Právě se děje

před 12 minutami

Kvůli závadě na troleji nevyjelo v Praze ráno několik vlaků

Železniční dopravu v hlavním městě a okolí dnes nad ránem komplikovala porucha troleje na pražském odstavném nádraží. Několik osobních vlaků muselo být odřeknutu v části nebo v celé trase, uvedla na Twitteru společnosti Ropid, která organizuje MHD v Praze a okolí.

Kvůli poruše trakčního vedení na odstavném nádraží musely České dráhy zrušit ranní osobní vlak z Prahy do Ústí nad Labem. Odřeknut musel být i jeden pár osobních vlaků mezi Nymburkem a Kolínem a spoj mezi Prahou-Uhříněvsí a Benešovem, vyplývá z údajů na webu drah

Zdroj: ČTK
před 22 minutami

V Číně na nový vir zemřelo už 25 lidí. Podle vlády se počet nakažených vyšplhal na 830 případů

Už 25 obětí evidují čínské úřady v souvislosti s šířením nového typu koronaviru, který se na konci loňského roku objevil v 11milionovém městě Wu-chan. Počet prokázaných případů se zároveň k 23. lednu v Číně vyšplhal na 830, oznámila vláda podle světových zpravodajských agentur. Předtím média psala o 18 mrtvých a více než 630 nakažených.

Čínské ministerstvo zdravotnictví v rámci nového hlášení mimo jiné potvrdilo čtvrteční zprávu o prvním úmrtí způsobeném koronavirem mimo centrální provincii Chu-pej. Jde o případ 80letého pacienta, který zemřel v provincii Che-pej po návratu z dvouměsíčního pobytu ve Wu-chanu.

Z 830 potvrzených případů je 177 považováno za vážné, zatímco 34 "uzdravených" lidí už údajně mohlo opustit nemocniční lůžka. Podle agentury AFP dále čínská vláda informovala, že úřady prověřují 1072 pacientů, u nichž panuje podezření na nakažení záhadným virem.

Zdroj: ČTK
Další zprávy