FOTO Spejbl a Dan Landa rozvášnili sparťanskou arénu

Zničený Daniel Landa po souboji s Finem Rikem Immonenem.
Ten absolvoval svůj souboj s ex-mistrem světa v thajském boxu v rámci plnění svých sedmi extrémních úkolů. Nyní má za sebou úspěšně tři...
Na duel se intenzivně připravoval dle vlastních slov půl roku. V necelých šestačtyřiceti letech tak mohl pochlubit postavou i kondicí, kterou by mu mohl závidět kdejaký dvacetiletý kluk.
Jeho rival sice nestál v oficiálním zápase v ringu šest let, díky trénování nástupců se ale udržuje neustále v kondici. A pokud jste mistrem světa ve svém oboru, rozhodně své schopnosti hned tak neztratíte...
Landa si dával před zápasem dvacetiprocentní šance na vítězství, jeho soupeř ale začal zkušeně prokazovat pozici favorita až od druhého kola (zápas byl vypsán na tři dvouminutové rundy).
Foto: Filip Škeřík
Antonín Vavrda Antonín Vavrda, extraround.cz
13. 6. 2014 17:45
Podívejte se na galerii z galavečera bojových sportů GIBU Fight Night, který se uskutečnil ve čtvrtek večer v holešovické Tipsport Aréně.

Podívejte se na galerii z galavečera bojových sportů GIBU Fight Night, který se uskutečnil ve čtvrtek večer v holešovické Tipsport Aréně. Hlavní hvězdou celé show byl zpěvák, producent a nyní i thajský boxer a kouzelník Daniel Landa alias Žito.

 

Právě se děje

před 1 hodinou

Při nehodě kamionu a dodávky na D8 za Roudnicí nad Labem se zranili čtyři lidé

Provoz na dálnici D8 ve směru z Ústí nad Labem na Prahu komplikuje nehoda na 25. kilometru za sjezdem na Roudnici nad Labem. V noci se tam střetly nákladní automobil a dodávka s vlekem. Při nehodě byli zraněni čtyři lidé, řekl policejní mluvčí Daniel Vítek. V místě se projíždí jedním jízdním pruhem, tvoří se kolona.

"Nehoda se stala krátce před 02:30, došlo ke zranění čtyř osob. Dálnice byla po nějakou dobu uzavřená, nyní je průjezdná levým jízdním pruhem," uvedl mluvčí. Okolnosti a příčinu nehody policisté prošetřují, dodal.

Zdroj: ČTK
Další zprávy