FOTO Žito před další výzvou: zpěváka Landu čeká boj v ringu

Daniel Landa je před svým debutem v zápase thajského boxu ve 46 letech ve skvělé kondici.
Daniel Landa stejně jako jeho soupeř Riku Immonen s přehledem prošli vážením před svým zápasem dle plných pravidel thajského boxu.
...Jeho o šest let mladší soupeř potvrdil, že je "chladný Fin", když během celého vážení i tiskové konference snad nehnul brvou.
Někteří bojovníci se na vážení bavili...
...někteří jako třeba Ondřej Hutník modlili...
Foto: Aleš Němec
Sport Sport
12. 6. 2014 8:00
Prohlédněte si galerii z vážení před GIBU Fight Night, jehož hlavní hvězdou je zpěvák Daniel Landa alias Kouzelník Žito.

Prohlédněte si galerii z vážení před GIBU Fight Night, jehož hlavní hvězdou je zpěvák Daniel Landa alias Kouzelník Žito.

 

Právě se děje

před 33 minutami

Premiér Babiš se nemusí omlouvat bývalému poslanci Kalouskovi za výroky, které o něm pronesl ve Sněmovně. Dnešní verdikt soudu není pravomocný

Zdroj: ČTK
před 1 hodinou

Nové byty v Praze do konce června zdražily meziročně o 9,4 procenta, ukázala analýza

Prodejní ceny nových bytů v Praze na konci června meziročně vzrostly v průměru o 9,4 procenta na 118 480 korun za metr čtvereční. Proti prvnímu čtvrtletí stouply ceny o 5,6 procenta. Vyplývá to z aktuální analýzy developerských firem Trigema, Skanska Reality a Central Group. Růst cen podle nich zrychlil kvůli převisu poptávky nad nabídkou, odrážejí se v něm i zvyšující se ceny stavebních materiálů.

"Prodeje jsou na rekordní úrovni již devět měsíců v řadě. Poptávku ženou stále velmi dostupné hypotéky a také obava ze znehodnocení úspor vlivem inflace. Na byty se dokonce tvoří pořadníky a nové projekty se z velké části vyprodají prakticky hned po uvedení na trh," uvedl zakladatel a šéf společnosti Central Group Dušan Kunovský.

Z analýzy vyplývá, že během druhého čtvrtletí letošního roku se v metropoli prodalo rekordních 2650 nových bytů, počet nabízených jednotek se naopak snížil na 3350. Za celé pololetí se podle firem v Praze prodalo 4750 nových bytů, meziročně téměř dvojnásobek. Největší zájem lidé při koupi projevili o dispozice 2+kk, druhou prodejně nejsilnější pozici obsadily třípokojové byty.

Zdroj: ČTK
Další zprávy