reklama
 
 

Clijstersová ví, co je comeback. A vítá Heninovou zpět

23. 9. 2009 15:55
Heninová se objeví na kurtech v lednu 2010

Brusel - Sama velmi dobře ví, co obnáší úspěšný comeback. Vždyť belgická tenistka Kim Clijstersová se vrátila před pár týdny z mateřské dovolené a hned svou prezentací na US Open, které nakonec i vyhrála, ohromila celý svět.

Jak se později ukázalo, stala se i inspirací pro svou krajanku a bývalou světovou jedničku Justine Heninovou, která po jejím vzoru taktéž ohlásila svůj návrat na kurty.

Čtěte také: Tenisová královna je zpět. Heninová chce Wimbledon

"Návrat Justine je skvělou zprávou pro celý ženský tenis, ale i pro celou Belgii," cituje tisková agentura Reuters vyjádření Clijstersové.

"V minulosti velmi tvrdě pracovala a dosáhla skvělých výsledků. To, že se vrátila, je výborné pro celý tenis," doplnila.

Heninová oznámila svůj konec aktivní kariéry před šestnácti měsíci ve věku pětadvaceti let. „Proč?," ptali se fanoušci na celém světě. Důvody však byly jasné: Ztráta motivace i nadšení.

"Svoji kariéru jsem zakládala na emocích, ale od posledních turnajů jsem už necítila nic," tvrdila tehdy.

Jenže teď je zpět. Není pochyb o tom, že ji tedy pauza prospěla. A chce opět vítězit, jejím hlavním snem je vyhrát Wimbledon.

Fanoušci se na ni mohou těšit už v lednu příštího roku. To by měla zasáhnout i do prvního grandslamového turnaje roku - Australian Open.

autoři: Sport, Red Spo | 23. 9. 2009 15:55

  Pokračujte dál

  Hlavní zprávy

  reklama
  reklama
  reklama
  reklama
  reklama
  reklama