Chorvatskému bojovníkovi uřízl kombajn prst. V MMA jsem utrpěl horší zranění, tvrdí

Sport Sport
15. 10. 2019 7:25
Chorvatský bojovník MMA Zoran Djodj přišel během práce na poli o část malíčku. Přesto hodlá pokračovat v zápasech v oktagonu.

Jednatřicetiletý Chorvat z obce Ferdinandovac u maďarských hranic si úraz způsobil, když kombajnem sklízel kukuřici. Chvilka nepozornosti ho stála kus malíčku. Djodj se sice pokoušel stroj zastavit, ale bylo pozdě. Místo, aby se hned rozjel do nemocnice, dokončil nejprve práci, a až pak se vydal za lékaři. Ti už nebyli schopni mu kus malíčku zachránit a přišít zpátky.

"Tohle není zranění, které by mě zastavilo v zápasení," mávl zraněnou rukou chorvatský tvrďák. "Dokonce mě ani nenapadlo, že bych měl odložit svůj příští fight," doplnil.

V sobotu tak vyzve v Rakousku žijícího čečenského bojovníka Tarhana Ibragimova přezdívaného Hulk. "Jsem zvyklý na mnohem větší bolest v zápasech MMA. Zranění tam bolí mnohem víc než tohle, kdy mi stroj uřízl prst," prohlásil Djodj, jenž má z 25 duelů bilanci 11 výher, 13 porážek a jedna remíza.

 

Právě se děje

před 7 hodinami

Slovenská opozice se nedohodla na velké koalici

Slovenské opoziční strany se ve čtvrtek nedokázaly dohodnout na vytvoření velké koalice, takzvaného "bloku změny", ve kterém by společně šly do parlamentních voleb v únoru příštího roku. Zkomplikovaly si tak podle agentury Reuters svůj cíl, že vystřídají vládní koalici tří stran vedenou levicovou stranou Směr, která dominuje slovenské politice v poslední dekádě.

Podpora Směru u voličů klesla po loňské vraždě investigativního novináře a jeho snoubenky, která vyvolala masové protesty proti korupci. Dlouholetý premiér Robert Fico se musel vzdát funkce v čele vlády, ale jeho koalice přežila. Vládu vede Peter Pellegrini, kterého si Fico vybral, a Směr je opět pokládán za favorita voleb.

Reuters poznamenal, že opozice v boji proti zkorumpovanému systému dosáhla obrovského úspěchu vítězstvím liberální právničky Zuzany Čaputové v loňských prezidentských volbách. Ale není jisté, zda tento úspěch dokáže zopakovat i v parlamentních volbách.

Zdroj: ČTK
Další zprávy