Dojetí na atletickém galavečeru. Desetibojař Helcelet v přímém přenosu požádal Rosolovou o ruku

Staň se mou ženou. Helcelet překvapil svou žádostí o ruku všechny přítomné
Vše začalo tím, že se zpěvačka a moderátorka Monika Absolonová zeptala Helceleta, kdy bude svatba a kdy tedy hodlá jednatřicetiletou Rosolovou požádat o ruku.
"Tak třeba teď," odvětil Helcelet. Před vicemistryni Evropy v běhu na 400 metrů překážek z roku 2012 pak poklekl a řekl jí: "Denisko, já bych v tenhle krásný atletický večer se tě chtěl zeptat, jestli by sis mě vzala a stala se mojí ženou."
Vzápětí jí na ruku navlékl připravený zásnubní prstýnek...
Vše dobře dopadlo a nesměl chybět ani polibek.
Foto: Milan Kammermayer
Milan Kammermayer
11. 11. 2017 22:52
Chystá se atletická svatba vícebojaře Adama Sebastiana Helceleta a překážkářky Denisy Rosolové. Loňský vicemistr Evropy v desetiboji požádal svou partnerku o ruku v přímém televizním přenosu při slavnostním vyhlašování ankety Atlet roku. Podívejte se na nejlepší momenty slavnostního večera.
 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

před 44 minutami

Pražské letiště odbavilo v srpnu téměř 700 000 lidí, meziročně o 102 procent víc

Pražské letiště v srpnu odbavilo téměř 700 000 pasažérů, což je o 102 procent více než v předchozím roce. Oproti předkrizovému období jde však o propad o 65 procent. Nejvíce se létalo do Řecka, nejoblíbenější destinací byl bulharský Burgas. V pondělí to uvedlo Letiště Praha. Češi v létě mířili hlavně do tradičních letních dovolenkových destinací. V současnosti se z Prahy létá do více než stovky míst.

"V měsíci srpnu se nám potvrdily naše prognózy o silném výjezdovém cestovním ruchu. V souvislosti s postupným rozvolněním opatření došlo i k mírnému oživení cestovního ruchu z vybraných zemí jako jsou například Izrael nebo Spojené státy americké,“ řekl ředitel leteckého obchodu Letiště Praha Jaroslav Filip. Během srpna se na pražském letišti uskutečnilo přes 7500 vzletů a přistání, což představuje nárůst o 39 procent oproti loňskému srpnu.

Zdroj: ČTK
před 46 minutami

Soud uznal vinným z terorismu muže, který inspiroval film Hotel Rwanda

Rwandský soud uznal vinným z terorismu Paula Rusesabaginu, jehož činy byly inspirací pro známý hollywoodský snímek Hotel Rwanda. Oznámila to agentura Reuters. Hrozí mu 25 let za mřížemi až doživotí. Rozhodnutí o výši trestu se čeká později.

Kromě Rusesabaginy bylo souzeno za členství k teroristické skupině několik dalších lidí. "Útočili na lidi v jejich domovech i na silnicích v autech, spáchali teroristické činy a pak se tím chlubili z natočených videí," řekla soudkyně Beatrice Mukamurenziová.

Mezi devíti body obžaloby proti Rusesabaginovi bylo členství v teroristické skupině, únos, žhářství a vražda. Prokuratura požaduje doživotní trest.

Zdroj: ČTK
Další zprávy