Dojetí na atletickém galavečeru. Desetibojař Helcelet v přímém přenosu požádal Rosolovou o ruku

Staň se mou ženou. Helcelet překvapil svou žádostí o ruku všechny přítomné
Vše začalo tím, že se zpěvačka a moderátorka Monika Absolonová zeptala Helceleta, kdy bude svatba a kdy tedy hodlá jednatřicetiletou Rosolovou požádat o ruku.
"Tak třeba teď," odvětil Helcelet. Před vicemistryni Evropy v běhu na 400 metrů překážek z roku 2012 pak poklekl a řekl jí: "Denisko, já bych v tenhle krásný atletický večer se tě chtěl zeptat, jestli by sis mě vzala a stala se mojí ženou."
Vzápětí jí na ruku navlékl připravený zásnubní prstýnek...
Vše dobře dopadlo a nesměl chybět ani polibek.
Foto: Milan Kammermayer
Milan Kammermayer
11. 11. 2017 22:52
Chystá se atletická svatba vícebojaře Adama Sebastiana Helceleta a překážkářky Denisy Rosolové. Loňský vicemistr Evropy v desetiboji požádal svou partnerku o ruku v přímém televizním přenosu při slavnostním vyhlašování ankety Atlet roku. Podívejte se na nejlepší momenty slavnostního večera.
 

Právě se děje

před 1 hodinou

Ozbrojenci zastřelili na vancouverském letišti muže, podle úřadů šlo o válku gangů

Na mezinárodním letišti sloužícím kanadskému městu Vancouver zastřelili neznámí ozbrojenci v neděli 28letého muže. V pondělí o tom informovala agentura AP s odvoláním na kanadské úřady. Osmadvacetiletý muž byl zastřelen nedaleko odletové haly.

Policie byla přivolána na letiště krátce po 15:00 místního času v neděli a podařilo se jí zastavit auto s dvěma podezřelými. Ti na policisty zahájili palbu a ujeli. Policie našla vozidlo v plamenech o 28 kilometrů dál.

Kanadské úřady uvedly, že oběť byla policii známá a že incident souvisí s konfliktem mezi zločineckými gangy, jehož byla oblast v poslední době svědkem. Letiště zůstává otevřené.

Zdroj: ČTK
Aktualizováno před 1 hodinou

Při střelbě na oslavě v Coloradu zemřelo sedm lidí

Při střelbě na narozeninové oslavě v americkém městě Colorado Springs zemřelo sedm lidí včetně údajného útočníka. Uvedly to podle agentury Reuters místní úřady.

Útočník podle úřadů dorazil na oslavu, kde se nacházela jeho přítelkyně, a zahájil střelbu. Na místě zemřelo šest osob, jeden člověk podlehl svým zraněním po převozu do místní nemocnice.

V místě oslavy se nacházely i děti, podle prohlášení policie a představitelů města však nebyly mezi oběťmi střelby. Policie uvedla, že střelec spáchal sebevraždu. Dodala, že nyní zjišťuje motiv činu.

Zdroj: ČTK
Další zprávy