Olympijské zážitky sportovců: Samková potřebuje vlastní kafe, Šlesingr našel zahrabané turisty

Sport Sport
21. 2. 2018 18:27
Na olympijských hrách se sportovci v době mimo boje o medaile rozhodně nenudí. Biatlonista Michal Šlesingr zavzpomínal na zážitek z prvních olympijských her, krasobruslař Michal Březina zase na nepříjemnou dopingovou kontrolu a snowboardistka Eva Samková přiznala, že si všude vozí vlastní kávu.
Eva Samková po návratu z olympijských her v Pchjongčchangu
Eva Samková po návratu z olympijských her v Pchjongčchangu | Foto: Milan Kammermayer

Snowboardistka Eva Samková

Video:

Biatlonista Michal Šlesingr 

Video: ČOV

Krasobruslař Michal Březina

Video: ČOV

Další zážitky a ohlasy českých reprezentantů najdete na Youtube kanálu Českého olympijského týmu.

 

Právě se děje

před 4 hodinami

Šlégr je dál koučem Litvínova, jeho rezignaci vedení nepřijalo

Jiří Šlégr zůstává koučem hokejistů Litvínova. Olympijský vítěz z Nagana, který je zároveň šéfem klubu, dnes nabídl rezignaci na trenérskou funkci, ale představenstvo ji nepřijalo. Realizačnímu týmu doporučilo provést změny v kádru.

Litvínovu se nedaří od začátku extraligy a dosud vyhrál jen tři zápasy. Po dvanácti kolech má pouze jedenáct bodů a je předposlední.

Po nedělní porážce 3:4 s Olomoucí, která byla pro klub třetím nezdarem za sebou, vedení Litvínova oznámilo, že jedná o změně na postu hlavního trenéra. Mezi kandidáty na nového kouče byl podle Šlégrova vyjádření v médiích i litvínovský odchovanec Vladimír Růžička, bývalý kouč národního mužstva a Šlégrův spoluhráč ze zlatého naganského týmu.

Nakonec zůstává na střídačce Šlégr. Bývalý vynikající obránce převzal tým v závěru minulé sezony místo odvolaného Milana Razýma.

Další zprávy