Bratrské setkání ve vzduchu i marný boj Čechů a Američanem. To byly šestnácté FMX Gladiator Games

Ne jen bratři Filip a Libor Podmolovi se v sobotu večer postarali o freestyle velkou show.
Právě Liborovi Podmolovi tuzemští fanoušci nejvíc aplaudovali,...
... vždyť předváděl takovéto krkolomné triky.
Právě jeho tým vyhrál historicky první klání trojčlenných družstev v rámci gladiátorských her.
Ale když přišlo na individuální střetnutí kapitánů všech čtyř celků, musel se Podmol sklonit před uměním Američana Adama Jonese.
Foto: Milan Kammermayer
Sport Milan Kammermayer, Sport
20. 11. 2016 0:43
Podívejte se, jak si i šestnáctý ročník klání freestyle motokrosařů FMX Gladiator Games podmanil zaplněnou pražskou O2 arenu.
 

Právě se děje

před 37 minutami

OSN ostře zkritizovala evropské země, že nezákonně vytlačují uprchlíky od svých hranic

Úřad vysokého komisaře OSN pro uprchlíky (UNHCR) ostře kritizoval evropské země, které podle něj od svých hranic protiprávně vyhánějí uprchlíky, aniž by jim poskytly možnost požádat o azyl. Podle vyjádření úřadu je tato praxe čím dál častější na moři i na pozemních hranicích a státy by s takovým postupem měly okamžitě skoncovat a zahájit vyšetřování konkrétních přečinů. Konkrétní země UNHCR nejmenoval.

Zdroj: ČTK
před 56 minutami

V Singapuru zadrželi mladíka, který chtěl podle úřadů zaútočit na dvě mešity

V Singapuru zadrželi šestnáctiletého mladíka, který podle úřadů plánoval teroristické útoky na dvě mešity. Ve čtvrtek o tom informovala agentura AP. Podle ministerstva vnitra se mladík zjevně inspiroval činem bělošského extremisty Brentona Tarranta, který v roce 2019 v mešitách v novozélandském městě Christchurch zabil 51 lidí, a motivovala ho "silná antipatie vůči islámu".

Kvůli věku úřady neuvedly jméno zadrženého, podle nich ale jde o mladíka křesťanského vyznání. Protože útok nespáchal a je nezletilý, nemůže být obžalován, nejspíš jej ale čeká pobyt v nápravném zařízení.

Zdroj: ČTK
Další zprávy