Hlavou dolů. Motokrosoví gladiátoři ovládli O2 arenu

Prohlédněte si galerii z tradičního klání freestyle motokrosařů FMX Gladiators Games 2015, které včera večer hostila pražská O2 arena.
Fanoušci létajících motocyklistů předvádějících všemožné triky byli svědky vydařené show FMX Gladiators Games.
Největšího aplausu se dočkal domácí Libor Podmol,...
... jenž poprvé v Česku předvedl vlastní trik California Roll, se kterým minulý týden ovládl závod světového šampionátu v Číně.
Nechyběl také Matěj Česák, teprve 16letá naděje českého freestyle motokrosu.

Více o freestyle motokrosu čtěte ZDE

před 2 hodinami

Leeds vyhrál v anglické lize na hřišti Burnley 4:0

Fotbalisté Leedsu zvítězili v 36. kole anglické ligy na hřišti Burnley 4:0 a upevnili si desáté místo. Za poražený tým odehrál 65 minut český útočník Matěj Vydra.

Nováčka soutěže poslal do vedení ve 44. minutě Klich. V 56. minutě se Vydra zbavil dvou protihráčů a probil se do samostatného úniku, jenže brankář Meslier jeho střelu na vzdálenější tyč vyrazil. O čtyři minuty později zvýšil Harrison a v rozmezí 77. až 79. minuty se dvakrát mezi střelce zapsal střídající Rodrigo.

Southampton si doma poradil 3:1 se sestupujícím Fulhamem a druhou výhrou po sobě se posunul na 13. příčku. Plný bodový zisk "Saints" zařídili brankami Adams, Tella a Walcott.

Anglická fotbalová liga - 36. kolo:

Burnley - Leeds 0:4 (77. a 79. Rodrigo, 44. Klich, 60. Harrison), Southampton - Fulham 3:1 (27. Adams, 60. Tella, 82. Walcott - 75. Carvalho),

21:00 Brighton - West Ham United.

1. Manchester City 36 26 5 5 76:29 83
2. Manchester United 36 20 10 6 70:42 70
3. Leicester 36 20 6 10 65:44 66
4. Chelsea 36 18 10 8 55:33 64
5. Liverpool 35 17 9 9 61:41 60
6. West Ham United 35 17 7 11 55:45 58
7. Tottenham 35 16 8 11 61:41 56