Krásné ženy, auta, co žerou 75 litrů a nenávist. Začíná F1

Začíná nový ročník F1. Myslíte, že je to svět rychlých mužů. Ale nejen. Podívejte se do naší galerie
Do exkluzivního klubu "žen formule 1" patřila svého času i supermodelka Heidi Klumová. Její románek s exšéfem stáje Renault Flaviem Briatorem ale skončil a usvědčený podvodník z Itálie se nakonec v roce 2008 oženil s modelkou Elisabettou Gregoraciovou.
Ovšem půvabné ženy brzy nemusí být v F1 jen na okrasu. K něžnému pohlaví jinak skeptický boss seriálu Bernie Ecclestone se vyjádřil velmi pochvalně o americké závodnici Danici Patrickové. Ta teď ovšem před formulemi dává přednost sérii NASCAR.
To Susie Wolffová nastoupila jinou cestu ke slávě a je třetí pilotkou Williamsu. Doma má ovšem tak trochu střet zájmů, protože jejím manželem není nikdo jiný než Toto Wolff - nový výkonný ředitel stáje Mercedes.
Krásné ženy ovšem doprovázejí závodníky i při jejich takříkajíc pracovních povinnostech. Australan Daniel Ricciardo se v jejich obklíčení plavil po lodi po melbournském přístavu.
Foto: Reuters
Radek Vičík Radek Vičík
15. 3. 2013 0:49
V australském Melbourne se právě roztáčí velký kolotoč seriálu formule 1, pojďte se s námi podívat na jeho hlavní protagonisty i krásné ženy ze světa rychlých kol.

Praha - V australském Melbourne se právě roztáčí velký kolotoč seriálu formule 1, pojďte se s námi podívat na jeho hlavní protagonisty, krásné ženy ze světa rychlý kol i to, jak se vlastně týmy na takovou Velkou cenu připravují.

 

Právě se děje

Další zprávy