Krásné ženy, auta, co žerou 75 litrů a nenávist. Začíná F1

Foto: Reuters
Radek Vičík Radek Vičík
15. 3. 2013 0:49
V australském Melbourne se právě roztáčí velký kolotoč seriálu formule 1, pojďte se s námi podívat na jeho hlavní protagonisty i krásné ženy ze světa rychlých kol.

Praha - V australském Melbourne se právě roztáčí velký kolotoč seriálu formule 1, pojďte se s námi podívat na jeho hlavní protagonisty, krásné ženy ze světa rychlý kol i to, jak se vlastně týmy na takovou Velkou cenu připravují.

 

Právě se děje

před 45 minutami

Ruský hacker se přiznal k největší bankovní loupeži přes internet, hrozí mu až 20 let

Ruský hacker vydaný loni z Gruzie do USA se v pondělí v New Yorku přiznal k rozsáhlé internetové krádeži osobních dat klientů americké banky JP Morgan Chase. Oznámila to agentura Bloomberg. Šestatřicetiletý Andrej Ťurin má vyslechnout rozsudek manhattanského soudu v polovině února, hrozí mu trest vězení 15 až 20 let.

Ťurin podnikl útok proti americké bance před čtyřmi lety a zmocnil se dat 80 milionů jejích klientů. Ve své době to byla podle agentury AP největší internetová bankovní loupež na světě. Jeho oběťmi se rovněž staly finanční ústavy Fidelity Investments, E-Trade Financial a Dow Jones, burzovní zpravodajské weby a makléřské firmy.

Zdroj: ČTK
Další zprávy