Red Bull Racing

Oficiální název: Red Bull Racing

Tým formule 1, sídlící v britském Milton Keynes, který vznikl roku 2005 tak, že rakouský nápojový magnát Dietrich Mateschitz koupil stáj Jaguar.

První vítězství přišlo v roce 2009, kdy ze sesterské stáje Toro Rosso přišel Sebastian Vettel. Německý jezdec získal Red Bullu titulu mistra světa v letech 2010 až 2013, ve stejných sezonách vybojovala stáj také Pohár konstruktérů. Včetně sezony 2015 vyhrál tým 50 Velkých cen.

V roce 2016 pilotují Red Bull Daniel Ricciardo a Daniil Kvjat, vozy pohání motor TAG Heuer, (zápasnický agregát Renault).

Formule jako pírko, mechanici hlavou vzhůru. Red Bull měnil kola ve stavu beztíže
2:32
Formule 1

Tým formule 1 Red Bull se vydal do stavu beztíže. Jeho mechanici ve výšce 10 km a bez gravitace vyměnili všechna čtyři kola závodního monopostu.
Thajský nástupce tradic Prince Biry se u Red Bullu učí od Verstappena
Formule 1

Alexander Albon si na monopost formule 1 Red Bull zvykl velice rychle, po dvou závodech panuje s bývalým pilotem Toro Rossa velká spokojenost.
Vettel předvedl skvělou stíhací jízdu, ale závod v Německu vyhrál nakonec Verstappen
Formule 1

Chaotickou Velkou cenu Německa formule 1 vyhrál Max Verstappen z Red Bullu a připsal si druhé vítězství v sezoně.
Kvalifikace v Baku patřila jezdcům Mercedesu, vítěz tréninků Leclerc havaroval
Formule 1

Do Velké ceny Ázerbájdžánu formule 1 odstartují z první řady vozy stáje Mercedes. Kvalifikaci vyhrál Valtteri Bottas před Lewisem Hamiltonem.
Komentář: Bottas je z "ošklivého káčátka" hvězdou. Zatím jen s ručením omezeným
Formule 1

Valtteri Bottas dal hned na úvod sezony F1 pádnou odpověď kritikům, kteří zpochybňovali jeho místo dvojky v týmu Mercedes.
Na úvod druhých testů formule 1 byl v Barceloně nejrychlejší Norris
Formule 1

Pilot McLarenu zajel nejrychlejší čas a o šest tisícin sekundy porazil Pierra Gaslyho z Red Bullu. Na opačném konci pořadí skončily vozy Mercedesu.
Bottasovi se v Abú Zabí líbí. Obhájce prvenství byl v tréninku nejrychlejší
Formule 1

Do prvního tréninku zasáhl také Robert Kubica, který se v příštím ročníku v barvách Williamsu do královské třídy po osmi letech vrátí.
Formule 1 versus formule 1,5. Tři týmy vyčnívají, zbytek se pod stolem pere o drobky
Formule 1

F1 je rozdělena na dvě kasty. Na stupně vítězů se piloti mimo "velkou trojku" Ferrari, Mercedes a Red Bull dostanou jen s velkou dávkou štěstí.
Tréninky v Mexiku patřily vozům Red Bull, v obou fázích kraloval obhájce Verstappen
Formule 1

V trénincích před Velkou cenou Mexika formule 1 byl nejrychlejší Max Verstappen, který porazil kolegu Daniela Ricciarda ze stáje Red Bull.
Za Ricciarda přijde do Red Bullu francouzský jezdec Gasly
Formule 1

Po odchodu Daniela Ricciarda přijde do týmu Red Bullu Pierre Gasly, současný jezdec Toro Rosso.
Ricciardo překvapivě opustí Red Bull. Po sezoně zamíří do Renaultu
Formule 1

V nynějším angažmá působí letos pátým rokem, vyhrál sedm závodů a dvakrát obsadil třetí místo v konečném pořadí mistrovství světa.
Zatáčky svědčí Red Bullu. Jeho jezdci ovládli úvodní tréninky na Velkou cenu Monaka
Formule 1

Daniel Ricciardo vylepšoval v malém knížectví traťový rekord a navnadil svou stáj na jubilejní 250. Velkou cenu v její historii.
Vystrnadí Bottase nebo Räikkönena? Ricciardova cena na závodnickém trhu před Baku výrazně stoupla
Formule 1

Daniel Ricciardo má před sebou náročnou volbu: zůstat u Red Bullu, domluvit se s Ferrari, nebo jít do Mercedesu?
Syn nezdárného otce Verstappen je solí formule 1. Zbytečně se ale stává i solí v očích soupeřů
Formule 1

"Šílený Max" má na to být Ayrtonem Sennou 21. století. Potřebuje ale zkrotit svůj bujný temperament.
Verstappena naštval trest za souboj s Räikkönenem. Hloupá rozhodnutí zabíjejí sport, zlobí se
Formule 1

Max Verstappen z Red Bullu velmi těžce nesl pětivteřinový trest, který ho připravil o třetí místo v nedělní Velké ceně USA formule 1.
Konkurence má smůlu, Red Bull si pojistil Verstappena do roku 2020
Formule 1

Max Verstappen se loni v Barceloně ve věku 18 let a 228 dnů stal nejmladším vítězem v historii F1, letos přidal druhý triumf kariéry v Malajsii.