Pohled za oponu Rallye Dakar aneb "Já vím, že mechanik tvrdej chleba má"

Přeneste se s námi do bivaku na Rallye Dakar a s pomocí lehce upravené písně Ladislava Vodičky se přesvědčte, jak náročný je život mechaniků na tomto jihoamerickém dobrodružství.
Tam, kde se opravuje Dakar, já jednou jsem stál,...
... když jeden mladej mechanik na svou práci lál.
Šéfem té noci byl zas David Vršecký,...
... ten je starší než sám čas.
Foto: Buggyra
Radek Vičík Buggyra, Radek Vičík
8. 1. 2017 7:05
Podívejte se s námi do zákulisí týmu Buggyra, v jehož barvách bojují na Rallye Dakar v kamionech Tatra Martin Kolomý a Aleš Loprais.
 

Právě se děje

před 1 hodinou

Pospíšil dál povede pražskou TOP 09, chce ji připravit na komunální volby

Bývalý ministr spravedlnosti a europoslanec Jiří Pospíšil obhájil vedení pražské organizace TOP 09. Získal podporu víc než tří čtvrtin z 97 hlasujících. Pospíšil řekl, že si váží silné podpory, která znamená, že TOP 09 je v hlavním městě jednotná, což v minulosti nebylo.

Za prioritu pro další mandát považuje Pospíšil přípravu na komunální volby v příštím roce. "Začne hned po volbách sněmovních," řekl. Bude podle něj třeba připravit program, ale i případná jednání o koalici.

V čele pražské organizace TOP 09 stojí Pospíšil dva roky. "Podařilo se nám uspět v senátních volbách a dle mého i zlepšit spolupráci magistrátu s městskými částmi, kde má TOP 09 silné zastoupení. Cíle, se kterými jsem před dvěma lety kandidoval, byly, myslím, naplněny," uvedl.

Zdroj: ČTK
Další zprávy