moderní pětiboj

Svobodovi startují projekt unikátní školy. Slibují sport i vzdělání na vysoké úrovni
Ostatní sporty

Kalokagathia Aliance. Tomáš a David Svobodovi zakládají sportovní školu, ve které by chtěli u žáků pěstovat antický ideál tělesné a duševní krásy.
Vlach je po první sezoně mezi muži nejlepším pětibojařem. Díky evropským bronzům
Atletika

Vítězství v anketě za rok 2019 dvaadvacetiletému závodníkovi vynesly především dvě bronzové medaile z mistrovství Evropy v britském Bathu.
S bronzem na MS a pak zpátky k paragrafům. Pětibojař Vlach si neodpočine

Pětibojař Martin Vlach získal v anglickém Bathu první velkou medaili kariéry. A také jednu olympijskou vstupenku.
Pětibojař Vlach slaví bronz na mistrovství Evropy i účast na olympiádě
Olympijské hry

"Možná tak nepůsobím, nejsem moc emotivní člověk, ale radost mám samozřejmě obrovskou," prohlásil český reprezentant.
Moderní pětibojaři Přibylová a Kindl jsou vicemistry Evropy

Eliška Přibylová a David Kindl vybojovali na mistrovství Evropy v moderním pětiboji stříbro ve smíšené štafetě.
Světový pohár pětibojařů v Praze vyhrál Lesun, Kuf skončil sedmý

Závod Světového poháru v moderním pětiboji v Praze vyhrál olympijský vítěz z Ria de Janeiro Rus Alexandr Lesun.
Medaile utekla o čtyři body. Vyjde to na olympiádě, věří pětibojař Kuf

Český reprezentant se na mistrovství světa držel na stupních vítězů, nakonec skončil těsně pod nimi.
Pětibojaři Kuf a Vlach získali na MS stříbro ve štafetě

Jan Kuf a Martin Vlach měli vydařený parkur, který je posunul do boje o medaile. Lepší střelbu předvedli jen Francouzi.
K medaili bylo na mistrovství světa blízko, mrzí pětibojaře Jana Kufa

Moderní pětibojař Jan Kuf sice nezískal trofej pro krále sezony, přesto nepovažuje letošní sezonu za špatnou.
Zkušeným harcovníkům vypálil rybník junior. Grycz korunoval snovou sezonu titulem Pětibojař roku

Navzdory předpokladům vyhrál anketu Pětibojař roku věkem junior Marek Grycz.
Pětibojař Svoboda o nových plánech: Prý si finančně pohorším. Ale vnitřní motivace je důležitější

Vynikající moderní pětibojař David Svoboda se rozhodl, že v 32 letech ukončí svoji velice úspěšnou závodní kariéru.
Olympijský vítěz v moderním pětiboji Svoboda ukončil kariéru

David Svoboda se chce věnovat trenérské práci nebo organizaci závodů. Vicemistrem světa se stal v letech 2008 a 2009, evropský titul má z roku 2010.
Dianová s Kufem neobhájili na MS titul ze smíšené štafety, v Káhiře skončili čtvrtí

Zlato získala německá dvojice Ronja Steinbornová a Alexander Nobis.
Dianovou potrápily v mixu zdravotní problémy. S Kufem evropské zlato neobhájili

Moderní pětibojaři Jan Kuf a Natálie Dianová evropské zlato v mixu neobhájili. Naděje jim zhatily zdravotní problémy Dianové.
Obhájce titulu Kuf skončil na ME v moderním pětiboji sedmý

Obhájce titulu Jan Kuf skončil na mistrovství Evropy moderních pětibojařů v Minsku sedmý, David Svoboda obsadil 33. místo.
Moderní pětibojařka Dianová nezvládla ve finále ME parkur a závod nedokončila

Smolný závod prožila česká moderní pětibojařka Natálie Dianová na probíhajícím mistrovství Evropy.
Pětibojařka Dianová se na ME kvalifikovala do sobotních bojů o medaile

Sobotní finále mistrovství Evropy moderních pětibojařek bude mít českou účast. Postarala se o to Natálie Dianová.
Pětibojaři Polívka s Bilkem jsou evropskými šampiony ve štafetě

Čeští pětibojaři Ondřej Polívka a Martin Bilko zvítězili ve štafetovém závodě na mistrovství Evropy v Bělorusku.
Moderní pětibojařky skončily na úvod ME šesté ve štafetě

Moderní pětibojařky Karolína Křenková, která je věkem ještě juniorka, a Eliška Přibylová obsadily na úvod ME šesté místo ve štafetě.