


Angličtí mladíci přetlačili houževnaté Němce a obhájili evropský titul
Fotbalisté Anglie ve finále mistrovství Evropy do 21 let porazili v Bratislavě 3:2 po prodloužení Německo a obhájili titul z minulého šampionátu.



Fotbalisté Anglie ve finále mistrovství Evropy do 21 let porazili v Bratislavě 3:2 po prodloužení Německo a obhájili titul z minulého šampionátu.



Čeští fotbalisté zakončili mistrovství Evropy do 21 let vítězstvím 2:0 nad Slovinskem a ve skupině B obsadili třetí místo před dnešním soupeřem. V Dunajské Stredě rozhodly ve druhém poločase góly útočníků Daniela Fily a Václava Sejka.



Dvaadvacetiletý slovenský fotbalista Marek Teplán se zničehonic dostal do týmu francouzské reprezentace. Ta má na probíhajícím šampionátu do 21 let, který hostí Slovensko, problémy s brankáři a vyřešila je právě povoláním gólmana druholigové Považské Bystrice.



Čeští fotbalisté na mistrovství Evropy do 21 let podlehli 2:4 Německu a po druhé porážce ve skupině B přišli o šanci na postup do čtvrtfinále.



Sledovali jste online přenos z utkání základní skupiny fotbalového mistrovství Evropy do 21 let na Slovensku mezi Českem a Německem.



Španělští fotbalisté porazili na mistrovství Evropy do 21 let Rumunsko 2:1 a postoupili do čtvrtfinále. Favorit přitom v Bratislavě dlouho prohrával a oba góly vstřelil až v závěru, kdy rumunské mužstvo hrálo po červené kartě v oslabení. Start ve vyřazovací části turnaje si už před závěrečným zápasem ve skupině A zajistila také Itálie po výhře 1:0 nad domácím Slovenskem. To už nemůže postoupit.



Sledovali jste online přenos z utkání základní skupiny fotbalového mistrovství Evropy do 21 let na Slovensku mezi Českem a Anglií.



Čeští fotbalisté dnes večer rozehrají Euro do 21 let soubojem proti Anglii. Přesně po čtvrt století se turnaj vrátil na Slovensko, kde tehdy předchůdci současných "Lvíčat" dokráčeli až do finále. S přívalem dalších skvělých výsledků té doby se na stříbrný úspěch trochu zapomnělo, a tak ho v rozhovoru pro deník Aktuálně.cz připomíná bývalý obránce Lukáš Došek.



Španělští fotbalisté v úvodním utkání mistrovství Evropy hráčů do 21 let na Slovensku nakonec potvrdili roli největšího favorita a porazili domácí tým 3:2. Vítězný gól vstřelili až v 90. minutě. Česká reprezentace vstoupí do turnaje ve čtvrtek proti obhájcům titulu Angličanům.



Kouč českých fotbalistů Ivan Hašek povolal na červnové duely kvalifikace MS jednoho nováčka záložníka Filipa Zorvana. Po zranění se vrací ofenzivní univerzál Adam Hložek, nechybějí tradiční opory včetně kapitána Tomáše Součka.



Čeští fotbalisté do 21 let remizovali v domácí odvetě play off s Belgií 1:1 a v součtu s úvodní páteční výhrou 2:0 na hřišti soupeře postoupili na mistrovství Evropy. "Lvíčata" se na závěrečném turnaji představí potřetí za sebou, při minulých dvou účastech vypadla ve skupině.



Sledovali jste on-line přenos z odvetného utkání baráže o fotbalové mistrovství Evropy do 21 let mezi Českem a Belgií.



Čeští fotbalisté do 21 let remizovali doma s Dánskem bez branek a nevyhráli ani třetí kvalifikační utkání o postup na mistrovství Evropy v roce 2025 na Slovensku. "Lvíčata" hrála v Českých Budějovicích od 38. minuty v oslabení po vyloučení Matěje Juráska.



Čeští fotbalisté do 21 let remizovali doma s Walesem 1:1 a nevyhráli ani druhý kvalifikační zápas o postup na mistrovství Evropy 2025 na Slovensku. Před měsícem "Lvíčata" prohrála na Islandu 1:2.



Evropský šampionát fotbalistů do 21 let ovládli po 39 letech Angličané. Ve finále v gruzínském Batumi porazili 1:0 Španělsko, ve čtvrté minutě nastavení prvního poločasu rozhodl záložník Curtis Jones. V samém závěru utkání neproměnil španělský kapitán Abel Ruiz penaltu.



Sledovali jste on-line přenos z utkání fotbalového Eura do 21 let v rámci skupiny C mezi Českem a Izraelem.