Martin Dúbravka

Leicester se dočkal výhry po sedmi zápasech, Dúbravka má druhou nulu v řadě
Zahraniční ligy

Leicester vyhrál před zraky nového trenéra Brendana Rodgerse, který ještě utkání sledoval z tribuny. Slovák Dúbravka vychytal Newcastlu čisté konto.
Salah proměnil penaltu a zařídil výhru Liverpoolu, Arsenal padl bez Čecha v derby

Liverpool vyhrál v 22. kole anglické fotbalové ligy 1:0 na hřišti Brightonu a částečně odčinil předchozí porážku. Gól dal z penalty Mohamed Salah.
Dúbravka inkasoval v nastavení a Newcastle podlehl Wolverhamptonu
Fotbal

Fotbalisté Wolverhamptonu v 16. kole anglické ligy zvítězili na hřišti Newcastlu 2:1. Rozhodující branku vstřelil v páté minutě nastavení Doherty.
Bujará pařba? Bylo to jinak a kouč naši omluvu nepřijal, tvrdí flámující Slováci
Reprezentace

Čtyři ze sedmi hráčů vyjádřili lítost nad tím že po prohře s Českem porušili životosprávu. Večírek však prý proběhl jinak, než jak bylo uváděno.
Hotovo. Newcastle uplatnil opci na Dúbravku, Sparta inkasuje 174 milionů korun
Fotbal

Slovenský brankář Martin Dúbravka se stal definitivně hráčem Newcastlu United, který uplatnil opci na jeho přestup.
Premiéra snů. Dúbravka vychytal po přestupu ze Sparty čisté konto proti Manchesteru United

Slovenský brankář Martin Dúbravka se v anglické Premier League zapsal tím nejlepším možným způsobem. Od Manchesteru neinkasoval ani jednou.
Vysoká hra agentů, protivítr nebo podpis ve zlatém paláci. Přestup Dúbravky připomínal bondovku
Fotbal

Lidé kolem hráčského agenta Pavla Zíky spustili v poslední lednový den náročnou operaci, kterou zdárně dokončili těsně před limitem.
Sparta získala náhradu za Dúbravku, podle Němců už jí patří Kanga i Ristič
Česká liga

Sparta v noci na čtvrtek oznámila změny na brankářském postu. Martin Dúbravka zamířil do Newcastlu, Florin Nita naopak na Letnou.
Velké manévry na Spartě. Odchází Dúbravka s Karavajevem, tři hráči jsou před podpisem
Česká liga

Spartu by v nejbližších hodinách a dnech mohli posílit Mihailo Ristić, Guélor Kanga a Florin Nito
Anglický Newcastle se zajímá o brankáře Dúbravku, Sparta však s jeho odchodem nepočítá
Česká liga

Slovenský gólman zaujal podle listu Daily Mail trenéra Rafaela Beníteze, který by ho rád získal ještě tento týden.
Sparta velebí Šurala. Díky jeho hattricku zvítězila v Jablonci a přiblížila se pohárům
Česká liga

Sparťané po čtyřech zápasech dokázali zvítězit na cizím hřišti a z Jablonce odvezli tři body za výhru 3:0. Posun v tabulce vystřílel Šural.
Kdokoli jiný než Stramaccioni už by dostal padáka, tvrdí Blažek. Proti Plzni ale Spartě věří
Česká liga

Bývalá sparťanská opora v bráně v rozhovoru pro Aktuálně.cz popisuje šance Sparty v duelu proti Plzni.
Zkrat, červená karta, vlastní gól. Dvouleté úsilí přišlo nazmar, láteřil trenér Slováků po prohře
MS ve fotbale

Po zkratu Róberta Maka hráli přes hodinu v oslabení, minutu před koncem si dali vlastní gól. Slováci mají po prohře ve Skotsku k postupu na MS daleko.
Sparta vyhrála ve třetím kole poháru ve Znojmě, Slavia doma otočila utkání s Třincem
Fotbal

Bogdan Vatajelu vystřelil Spartě hubenou výhru na půdě Znojma. Slavia po první půli prohrávala s Třincem, ale dokázala utkání v poklidu otočit.
Slavia rozhodla derby ve druhé půli. Utkání ovlivnila nesprávná rozhodnutí sudího Jílka
Česká liga

Slavia se v neúplné tabulce posunula na druhé místo, zato trenér Stramaccioni to bude mít po neúspěchu v derby ve Spartě ještě více nahnuté.
Lafata vystřelil Spartě první ligovou výhru v Boleslavi, Rosický hlavičkoval do tyče
Česká liga

Trenér Andrea Stramaccioni postavil do hry od první minuty jedenáctou posilu Jonathana Biabianyho a ten nacentroval na jediný gól Davidu Lafatovi.
Trpišovský Baroše chápe, ale jeho odchod ho mrzí. Liberci budou scházet i další opory
Česká liga

Trpišovský ví, co pro Baroše ostravský klub znamená, a tak jeho odchod z Liberce chápe. Bude se ale muset vypořádat i s dalšími odchody opor.
Pátou letní posilou fotbalistů Sparty je brankář Dúbravka
Česká liga

"Je to pozitivní, pěkný krok v mé kariéře. Život je o výzvách a já se na novou zkušenost těším," uvedl brankář Martin Dúbravka.
Sparta se zajímá o dva brankáře ze slovenské ligy
Fotbal

Sparta se zajímá o dva brankáře ze slovenské ligy. O možném působení na Letné bude jednat s Martinem Dúbravkou ze Žiliny, na testy by také mohl…